[ad_1]

زوم اعلام کرده است که محدودیت خود را در جلسات شکرگذاری افزایش می دهد تا “اجتماعات خانوادگی شما قطع نشود.”

شرکت ارتباطات ویدیویی توییت کرد که مهلت 40 دقیقه ای او برای جلسات رایگان خود در تاریخ 26 نوامبر (شکرگذاری) در سراسر جهان لغو می شود.
این غول فناوری از زمان ابتلا به بیماری همه گیر ، زمانی که مدارس و ادارات در سراسر جهان مجبور شدند عملیات خود را کاملاً آنلاین منتقل کنند ، بسیار خوب عمل کرده است. اگرچه شایان ذکر است که سهام زوم پس از اخبار هفته گذشته مبنی بر موثر بودن 90٪ واکسن Pfizer و BioNTech برای Covid-19 در آزمایشات اولیه کاهش یافت.
این پلتفرم معمولاً جلسات رایگان حداکثر به مدت 40 دقیقه را ارائه می دهد (پس از آن شرکت کنندگان می توانند به سادگی جلسه رایگان دیگری را شروع کنند – و آن را به محبوب ترین انتخاب برای کنفرانس ویدیویی در بازار تبدیل می کنند). برنامه های پرداختی در حدود 150 تا 200 دلار در سال برای دقیقه جلسه نامحدود است.
این اعلامیه پس از آنکه مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها دستورالعمل های خود را برای اجتماعات کوچک در فصل تعطیلات به روز کرد ، اعلام شد.
طبق CDC ، دستورالعمل اصلی ارزیابی سطح عفونت های Covid-19 در جوامع برای تعیین تعویق ، لغو یا محدود کردن تعداد افراد در یک مهمانی یا حضور در فعالیت های خاص است. اگر میزان عفونت زیاد باشد ، آژانس مجموعه های محدودی را توصیه می کند.
دکتر آنتونی فاوسی ، مدیر انستیتوهای ملی آلرژی و بیماری های عفونی ، ماه گذشته در مصاحبه ای با CNN لحن مشابهی را ارائه داد.

“برخی از افراد در این کشور می توانند نوع شکرگذاری نسبتاً معمولی داشته باشند ، اما در سایر نقاط کشور اینگونه خواهد بود:” بهتر است صبر کنید و شاید فقط یک خانواده نزدیک داشته باشید و مطمئن شوید که این کار را همانند آنچه انجام می دهید انجام می دهید. مردم ماسک می پوشند و شما جمعیت زیادی ندارید. ”

وی افزود: “آنچه اکنون شروع به دیدن آن می كنیم – و نمی توانیم از آن فرار كنیم – در غرب میانه و شمال غرب شاهد افزایش مثبت آزمون هستیم كه معمولاً پیش بینی كننده” جهش “شماست.

بر اساس اطلاعات دانشگاه جان هاپکینز ، ایالات متحده از 11 میلیون مورد Covid-19 پیشی گرفته و بیش از 240،000 مورد مرگ را مشاهده کرده است.

شلبی لین اردمن ، خبرنگار CNN ، در تهیه این گزارش مشارکت داشته است.[ad_2]

منبع: pezeshk-khabar.ir

ایندکسر