ریلز اینستاگرام چیست؟

پس از اتمام دانلود و کارگزاری وارد برنامه شوید و آن را فعال کنید. اساسی به کارگیری از این برنامه به راحتی می‌توانید ویدئوهای ریلز را دانلود نمایید. در غایت مورد Save را گزینش کنید تا ریلز اینستاگرامی مورد لحاظ شما ذخیره شود.
در نهایت می‌توانید برای ریلز اینستاگرام خود یک کاور مطلوب انتخاب کنید. بعد از این که فعالیت فیلم‌برداری شما کل شد، می‌توانید آنچه را که ضبط کرده‌اید، ویرایش کنید. در همین مرحله می‌توانید هر بخش کلیپ ویدیو را که دوست ندارید از آن حذف نمایید یا این که بر روی کلیپ خویش ایموجی یا این که متن بگذارید.

  • اگر تیک‌تاک کاغذ “For You” دارد، اینستاگرام در نصیب بالای ورقه اکسپلور، یک مکان فرود منحصربه‌فرد را به ریلز اختصاص داده‌است.
  • ریلز اینستاگرام قابلیت تعامل و دسترسی را در پیج شما بهبود می بخشد.
  • این قابلیت که رقیب مستقیم تیک تاک محسوب می‌شود، در دسترس اعضا اندروید و iOS قرار گرفته است.
  • هنوز برای تلفن همراه های اندروید باطن جمهوری اسلامی ایران همین امکان فعال نشده و صرفا به جهت گوشی های آیفون همین قابلیت و امکان فعاله.

می‌توانید اساسی فعال کردن این گزینه، بر روی کلیپ خویش موزیک بگذارید و آن را اهمیت صدای خویش میکس کنید. در نوار ذیل ورقه خود بر روی نماد + بزنید، آن‌گاه از به عبارتی ذیل Story را گزینش کنید. در گوشه سمت چپ بالای نرم افزار خویش بر روی نماد + بزنید، آنگاه آیتم Story را انتخاب کنید. Reels اینستاگرام لیست بلندی از موزیک‌هایی داراست که قبلاً در استوری اینستاگرام وجود داشته است. همچنین در همین لیست اثرها شناخته شده و محبوبی از هنرمندان جهانی عرصه موسیقی وجود دارد که اذن انتشار آنان به رخ مجانی آماده است. روی گزینه share بزنید و صبر کنید تا کلیپ ویدیو شما به اشتراک گذارده شود.

قابلیت ریلز اینستاگرام را از چه جایی می توانیم پیدا کنیم؟

حتی در صورتی که شما یک پیج فردی نیز داشته باشید، ریلز از حریم خصوصی شما در اینستاگرام نیز محافظت خواهد کرد. همان‌طور که پیش‌ از همین نیز گفتیم، برای این‌که ویدئوهای خویش را صرفا به مخاطبان خود نمایش بدهید، می بایست ریلز خویش را در فید اینستاگرام به اشتراک بگذارید. به‌این‌ترتیب، اشخاصی که شما را فالو نکرده باشند، نمی‌توانند ویدئوها یا صدای ویدئوهای شما را ببینند.
در پایان، در صورتی که تمامی چیز به نظرتان عالی بود، با لمس سوییچ Next می توانید مبادرت به نشر ویدیو تان کنید. پس از انتخاب مورد next برگه ای به جهت شما باز می شود که می توانید برای ویدیو خود، عنوان و کپشن بنویسید، چهره ای را به جهت کاور ویدیو تعیین کنید یا افرادی را به گفته این تارنما معتبر روی آن تگ کنید. در این مرحله می بایست تنظیمات نهایی ویدئو، مثل افکت یا نوشته را طولانی تر نمایید و در نهایت ریلز خویش را منتشر کنید. از همین به بعد از آن ریلز در اینستاگرام نصب شده در گوشی تان هم فعال می شود. درحال حاضر ورقه اینستاگرامتان به شکل موبایلی اکران داده می شود.
عمومی
با استفاده از اشکال افکت‌هایی که در همین بخش وجود دارد، شما به ویدئوهای خود، زیبایی بیشتری خواهید داد. در این مرحله، یکی از از انواع افکت‌های روبروی خود را انتخاب کرده و به کلیپ ویدیو طولانی تر کنید. در همین قسمت، شما می‌توانید ویدئوهای متعدد کلیدی افکت‌های متنوعی بسازید. شما در حوزه‌ کاری خویش یک کارشناس محسوب می‌شوید، پس علم خویش را از شیوه ویدئوهای ریلز با مخاطبین به اشتراک بگذارید. مطمئن گردید آموزش‌های شما سرگرم‌کننده، بی آلایش و قابل اجرا هستند.
در صورتی که از تلفن همراه آیفون به کار گیری میکنید بایستی به جهت آپدیت اینستاگرام از App Store به کارگیری کنید. برای این کار وارد App Store شوید و اسم Instagram را جست جو کنید. مثل برنامه گوگل پلی در صورتی که مورد Update فعال بود بر روی آن ضربه بزنید تا برنامه بروز رسانی شود.
از دیگر امکان های جدید اینستاگرام، قابلیت و امکان اتصال واتس اپ به اینستاگرام است که می توانید مقاله ما در همین آیتم را بخوانید. برای این کار کافیست، در وب سایت گوگل کلمه inssist را سرچ کرده و بر روی Web Client for Instagram کلیک کنید. ادامه روند برای شما در مقاله به صورت سلسله مراتبی ابلاغ شده است. صرف‌نظر از انتخابتان، حتماً زیرنویس‌ را به حلقه‌های خویش بیشتر نمایید تا تمامی بتوانند از آن‌ها لذت ببرند. کلیدی دسترسی به Reels Insights، می‌توانید گزینه‌های متفاوت را امتحان نمایید و مشاهده کنید آیا بعضا از آن ها خوبتر از سایر کار مینمایند یا این که خیر. همین واحد سنجش به شما می گوید که چه تعداد از کاربران Reel شما را پسندیده اند.
اگر به مدیریت اینستاگرام و تبلیغات اینستاگرام درگیر می باشید برای ارتقا محتوای پیج کاری خود بایستی در مورد ریلز اینستاگرام و نکات ویرایش کلیپ ویدیو مهم آن عمده بدانید. در همین مقاله به یک سری نکته ویرایشی اهمیت قابلیت ریلز اینستاگرام می پردازیم. همچنان حساس کمپانی دیجیتال مارکتینگ بهیدو ارائه دهنده سرویس ها رئیس اینستاگرام ، طراحی وبسایت در اصفهان ، طراحی دکان اینترنتی و سرویس ها بهینه سازی سایت برای گوگل در اصفهان ملازم باشید. به جهت به دست آوردن داده ها عمده و دریافت مشاوره بدون پول طراحی وبسایت حیاتی ما تماس بگیرید. شاید تاکنون متوجه فراگیری ویدیوهای کوتاه در شبکه‌های اجتماعی متعدد از جمله اینستاگرام شده‌اید. همین امکان که پایین عنوان ریلز در این پلتفرم قرار گرفته؛ روش خوبی به جهت جذب مخاطب می باشد و پتانسیل زیادی به جهت ارتقاء تعامل کاربران حساس محتوای صفحه ها دارد.

حتما بخوانید:
وزیر صمت: هر آنچه در مورد فولاد مبارکه گفته شد تخلف نیست

چرا می بایست از ریلز در اینستاگرام به کارگیری کنیم؟

برای ضبط ویدیو از روش تب ریلز، نخست بر روی آیکن مشخص و معلوم شده در تصویر زیر داخل هوم اسکرین بزنید و بعد آیکن دوربین در گوشه کاغذ را لمس کنید. سلام، در آپدیت نو اینستاگرام همه ویدئوها به یک شکل دراومدند و به شکل ریلز نمایش داده می‌شن. DownloadGram درود می‌تونید پاک نمایید پست رو و آیتم پست رو به جهت ویدئوی خودتون تعیین کنید به جای ریلز. در حالا حاضر، میشه برای دیدن آمار ریلز، بر روی ویدئو زد و آن گاه از مورد سه نقطه، آمار رو دید که شامل ویو، لایک، کامنت، سیو، share و کامنت هست.
ریلز تمرکز بیشتری بر ایجاد محتوا دارد، در حالی که استوری اینستاگرام بخش اعظم روی رویدادهای روزگار واقعی تمرکز می‌کند. به تیتر مثال ویدئوی ورزشی به جهت ریلز‌های اینستاگرام مطلوب است، در حالی که ویدئویی که در سفر تهیه شده می باشد برای استوری اینستاگرام مناسب است. البته گهگاه تایم ها یک فیلم مسافرت ویرایش شده هم می‌تواند به تیتر محتوا در ریلز هم به اشتراک گذاشته شود، در حالی که یک ورژن خام آن و بدون نیاز به ویرایش، به جهت استوری‌های اینستاگرام مطلوب است.
برای ادیت ریلزهای خویش از یک اپلیکیشن دیگر استعمال کنید تا به امکانات بیشتری دسترسی داشته باشید و ویدیو فراهم خویش را از گالری (علامت + در زیر و سمت چپ دوربین) طولانی تر کنید. توی اینستاگرام امکان نشر ویدیو های 15 ثانیه ای می باشد ولی خب توی تیک تاک تا یک دقیقه هم ممکنه و این ایراد هم به زودی حل خواهد شد. ریلز اینستاگرام در واقع یک ویژگی میباشد که در خویش اینستاگرام تهیه و تنظیم شده است اما در تیک تاک یک پلتفرم می باشد.
طبق گزارش مجله فوربز یک خرید کننده تدریس چشم بیشتر اعتماد میکند و احتمال خرید بیشتری دارد. اگر برای ریلز خویش تایمر تهیه و تنظیم کنید، پیش از شروع به ضبط آن، یک شماره معکوس تماشا می‌کنید. آن‌گاه آن را گشوده نموده و در صفحه گشوده شده در کادر بالا در کنار following بر بر روی ریلز کلیک نمایید. جهت خرید کردن و به کارگیری از همگی سرویس ها وب رمز و ارسال تیکت پشتیبانی ضروری میباشد وارد شوید. نو حساس وب رمز آشنا شدید؟ می توانید با کلیک بر روی پیوند زیر وارد کاغذ ثبت اسم شوید.

آموزش افزایش مشاهده یوتیوب از صفر تا صد ( چطور در youtube تماشا بالا بگیریم؟ )

طولی نکشید که این امکان در اینستاگرام مورد توجه بسیاری قرار گرفت و تقریبا به همان مقدار محبوبیت تیک تاک دست یافت. درصورتیکه به دنبال این هستید که راهکار بازاریابی رسانه‌های اجتماعی خود را اساسی این انتظارات تطبیق دهید، ریلز اینستاگرام را آزمون کنید. وب رمز در سال ۱۳۸۱ حیاتی هدف کار در حوزه فناوری دیتاها و ارائه سرویس ها وب مهم میزان مرغوب بودن جهانی پایه گذاری شد. هر توشه که از ترانه استعمال می‌کنید، ریلز شما در معرض نمایش برچسب آن موسیقی خاص قرار می‌گیرد.
اکنون بر روی گزینهPrivacy کلیک نمایید و در پایان به قسمت Reels رفته و گزینه Enable Remixing را غیرفعال کنید. سپس از این سطح اینستاگرام از شما می پرسد که آیا از انجام همین عمل مطمئن هستید؟ برای تایید آخرین گزینه Disable را انتخاب کنید. در صورتی که چنین آیکونی را در پروفایل فرد نیافتید، به این معناست که او هیچ ویدیو ریلزی ضبط نکرده و در صفحه اش به اشتراک نگذاشته است. برای دانلود اپلیکیشن reels، کافیست در وب سایت گوگل پلی، اپ استور یا این که هر برنامه دانلود اپلیکیشن، reels instagram را سرچ نمایید و سپس اپلیکیشن مورد نظر تان را دانلود و کارگزاری کنید.
همچنین درصورتیکه صاحب کسب‌وکار هستید و مایلید به بخش دیجیتال مارکتینگ شرکت‌تان جانی مجدد ببخشید، به برگه مشاوره دیجیتال مارکتینگو سئو وبسایت ما سر بزنید. آنگاه از ادیت ریلز اینستاگرام و انجام همپوشانی کلیپ‌ها بر یکدیگر، می‌توانید آیکونی که شبیه نوت موسیقی است و در بالای صفحه ظاهر می شود را بزنید تا به کلیپ خود، صدا، موسیقی، نریشن و غیره بیشتر کنید. درصورتیکه در هنگام درست نمودن ریلز اینستاگرام از یک سری ویدیو، نیاز داشتید تا کلیپ‌های قبلی را ببینید، آنان را ویرایش و یا حذف کنید، به اندازه میباشد مطابق تصویر بر روی کلید «ادیت کلیپ» بزنید.
یکی از تفاوت‌های مهم همین می باشد که تولید کنندگان محتوا در زمان ایجاد ریلز به ابزارهای ویرایشی، فایل‌های صوتی و فیلترهای متعددی به جهت ادیت کلیپ خویش دسترسی دارا‌هستند در حالیکه در آیتم ویدیوها اینطور نیست. همینطور ریلزها به طور معمول فراوان کوتاه میباشند و امکان جلو و عقب رفتن در آنان وجود ندارد. حال و در آخری گام، وقتی تمامی کارها را انجام دادید کافی است، روی سوییچ به اشتراک‌گذاری یا این که به عبارتی Share بزنید تا ریلز اینستاگرام بر حسب تنظیمات گزینه لحاظ شما حیاتی دیگران به اشتراک گذاشته شود. به این ترتیب شما اولی ریلز خود را ساختید، پست کردید و حالا دیگران آن را می‌توانند ببینند. هم اکنون پس شاید بپرسید که ادیت ریلز چیست یا به چه صورت ریلزهایی می‌بینیم که ترکیبی از چند ویدیو هستند.

حتما بخوانید:
بهترین راهنمای استفاده از چای ساز

از صفر تا صد فعال کردن ریلز اینستاگرام و شیوه استفاده از آن

تعداد دفعاتی که کاربران اینستاگرام ریلز شما را در استوری خویش به اشتراک گذاشتند یا این که آن را برای عضو دیگری ارسال کردند. جداسازی و بررسی می تواند به شما یاری کند تا تصمیمات خلاقانه تری بگیرید و راهکار های محتوای جذاب تری بسازید. در مرحله بالاتر، همین می تواند به شما امداد نماید تا مخاطبان خویش را خوبتر بشناسید و زمان و هزینه خود را به تاکتیک هایی اختصاص بدهید که به جهت آنها اثر گذار است. به عنوان مثال مدتی قبل اعلام شد که اینستاگرام قصد دارااست شخصی‌سازی نمایش پست‌ها در پروفایل کاربران را امکان‌پذیر کند. یکی از از افشاگران در این حوزه اعلام کرده که اعضا در آینده می‌توانند قسمتی دلخواه از یک تصویر را به به تیتر تصویر کاور پروفایل خود انتخاب کنند.

چرا اینستاگرام من reels ندارد؟

سپس به عبارتی دیتاها را به روشی نو و خلاقانه در ریلز اینستاگرام در اختیار مخاطبین قرار دهید. به تیتر مثال مارک آرایشی ColorPop ویدئوهای تیک تاک خویش را مجددا در ریلز اینستاگرام هم منتشر می‌کند. محتوای آموزشی یکی دیگر از موضوعات محبوب برای ایجاد ریلز اینستاگرام است. شاید یه خرده عجیب به نظر رسد که بتوان فقط در ۳۰ ثانیه محتوای آموزشی ساخت کرد. این واقعیت را باید بپذیریم که عالم ما به سمتی پیش می رود که تمامی چیز را هرچه خلاصه‌تر و سریع‌تر می‌خواهد و محتوای آموزشی نیز از این قاعده مستثنی نیست. به جهت فعال سازی ریلز در گوشی آیفون در آغاز لازم میباشد تا اینستاگرام خود را به تازه ترین نسخه موجود آپدیت کرده و بعد آن را باز کنید. در ادامه به رخ قدم به قدم فرآیند فعال سازی را خوا‌هیم گفت. به غیر از بروز رسانی برنامه شما میتوانید موبایل خویش را برای فعال نمودن ریلز اینستاگرام بروز کنید. یکی از دیگر از دلایلی که امکان های تازه اینستاگرام برای شما فعال نمی شود دیرین بودن ورژن اندروید موبایل شما است. اگر آیتم Update در برنامه google پلی و اپ استور فعال کمبود به این معنی که نسخه جدیدتر از برنامه اینستاگرام در دسترس نیست.
شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو سریع‌ترین نحوه دسترسی به خبرها فناوری، علم و ماشین است. در صورتی که میخواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو را دنبال کنید. درحال حاضر آمار دارای ارتباط کلیدی ریل انتخاب شده اکران داده میگردد که شامل موردها پایین خواهد بود. می‌تونین زمان آپلود ریلز از آیتم share on profile feed به کار گیری کنین تا ریلز رو فالوئراتون نیز ببینن.
با یادگیری سیر تا پیاز فعال کردن ریلز اینستا در Android و IOS، می توانید به راحتی از همین قابلیت به کارگیری کنید. مخاطبان دوست دارند ویدئوهای کوتاه و جالب را حساس اهنگ ریلز اینستاگرام جدید ببینند و مشغول شوند. بهترین طریق برای کارگزاشتن برنامه ریلز، استعمال از اکستنشن inssist می باشد. در صورتی که از ایده های جذاب و به روز برای ایجاد Instagram reels به کار گیری کنید، خیلی زود وارد اکسپلور شده و تماشا پیجتان به طور چشمگیری ارتقاء می یابد. برای این‌کار کافی‌است بر روی نماد استیکر ضربه بزنید و مورد Captions را انتخاب کنید. ممکن می باشد یکسری ثانیه طول بکشد تا صدا به طور مداد تبدیل به نوشته شود. آنگاه از تبدیل شدن نیز می‌توانید خود یکبار زیرنویس را باز‌نگری کنید تا در شکل لزوم آن را تصحیح کنید.
یکی از تازه ترین قابلیت‌هایی که در سال 2020 به بعضی از نسخه‌های اینستاگرام افزوده شد ویژگی reels اینستاگرام بود که اکثری را متعجب کرد. اما چنانچه نمی‌دانید چه موضوعاتی در پشت صحنۀ ریلز اینستاگرام میباشد و فعال نمودن ریلز اینستاگرام به چه شکل در ادامۀ این مطلب به این موضوعات خواهیم پرداخت. درصورتیکه این سوال باری شما پیش آمده میباشد که چرا ریلز برای من فعال نیست؟ بایستی گفت که درصورتیکه همگی پروسه بالا را طی کردید و بخش ریلز اینستاگرام را تماشا نکردید، ممکن است هنوز ریلز برای شما فعال نشده است. زیرا reels اینستاگرام یک قابلیت نو هست که روی نسخه‌های سابق این قابل انعطاف افراز به طور اتوماتیک اضافه نمی‌شود. در ضمن امکان داراست که اهمیت وجود به روز رسانی ورژن اپلیکیشن اینستاگرام خود باز نیز نتوانید به امکان reels اینستاگرام دسترسی داشته باشید. این قابلیت هنوز در مراحل آزمایشی خود هست و زمان می‌برد تا به تدریج به جهت تمامی اکانت‌ها فعال شود.

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer html nullednulled themesredfoxbetMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaKamagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaVodafone Mobil Ödeme Bozdurma