ربات های Boston Dynamics را با رقص Do You Love Me تماشا کنیددر یک ویدیوی رقص آور خیره کننده که بخشی از جشن موفقیت مهندسی باورنکردنی و بخشی از تبلیغات شرکت رباتیک است ، Boston Dynamics چهار ربات خود را نشان داد که با رقص کاملاً رقص خورده حرکت های رقص آمیز را با موفقیت “آیا دوست داری من” از The Contours انجام می دهید.

MIT spinoff ربات های واقع بینانه خود را به انبارها ، پلیس ، تاسیسات ، آزمایشگاه ها و کارخانه ها می فروشد تا وظایف را بهتر و مطمئن تر از بشر انجام دهند.

Boston Dynamics برای نشان دادن مهارت های ربات های خود تا چه حد پیشرفت کرده است ، ربات های خود در حال چرخش ، سیب زمینی خرد کردن و برخی از حرکات رقص کاملاً پیچیده بودند که تا حدی چشمگیر و تا حدی شوم بودند.

ایلون ماسک مدیر عامل تسلا و فرد مشکوک به هوش مصنوعی اشاره شد: “این CGI نیست” – حتی اگر نمایش چشمگیر غیرممکن باشد.
Boston Dynamics به موفقیت کسب و کار مورد انتظار برخی از قهرمانان رباتیک نرسید و امیدوار بود. این شرکت تعداد انگشت شماری از مشتریان را لیست کرده و در سه سال گذشته سه مالک مختلف داشته است: گوگل (GOOGL) قبل از اینکه هیوندای در اوایل سال آن را خریداری کند ، آن را در سال 2013 خریداری کرد ، سپس آن را در سال 2017 به Softbank فروخت.

این شرکت فروش سگ رباتیک Spot خود را از ماه ژوئن به قیمت 74،500 دلار به شرکت های آمریکایی آغاز کرد.

Spot که در این ویدیو با رباتهای Atlas بیشتر شبیه انسان و ربات چرخدار Handle مشهور است ، مشهورترین محصول Boston Dynamics است. این ربات چهار پا توجه خود را به وظایفی که می تواند انجام دهد ، شامل دویدن ، بالا رفتن از پله ها و حتی یادآوری افراد برای تمرین فاصله اجتماعی در دوران Covid-19 جلب کرد. این معمولاً برای بازرسی از مکانهای ساختمانی یا شرایط مشابه استفاده می شود.

اما اطلس نمایش را در ویدئوی “آیا تو مرا دوست داری” به سرقت برد. سال گذشته ، Boston Dynamics نشان داد که اطلس ترفندهای پارکور را اجرا کرده است ، از جمله معکوس کردن ، حرکت صعودی و پرش های 360 درجه. در مقایسه ، ویدئوی امسال به طرز حیرت انگیزی نشان می دهد که توانایی های اطلس در طی یک سال به کجا رسیده است.

اطلس رقصنده قانع کننده ای بود ، پرش ها و ریتم های زیرک را با پاهای بلند انجام می داد.

حتما بخوانید:
جراحی زیبایی پلک چگونه انجام می شود؟
منبع: pezeshk-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followershtml nullednulled themesMobil Ödeme NakitMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme