رئیس سازمان برنامه و بودجه: جلسات بررسی موضوع افزایش حقوق کارکنان و مستمری بگیران کشوری برای تامین منابع مالی تشکیل می شود.


پایگاه خبری تحلیلی منتخب (Entekhab.ir):

تسنیم: رئیس سازمان برنامه و بودجه با تشریح آخرین اقدامات دولت برای افزایش حقوق کارمندان و مستمری بگیران گفت: موضوع افزایش حقوق ابتدا باید در دولت نهایی شود.

سید مسعود میرکاظمی رئیس سازمان برنامه و بودجه روز دوشنبه 16 شهریورماه در حاشیه جلسه کمیسیون اصلی 90 گفت: جلسه ای در خصوص موضوع اسناد زمین کشاورزی و اجرای قانون کاداستر تشکیل شد. در کمیسیون اصلی 90، وظایف و وظایف شورای عالی نقشه‌کشی کشور نیز مورد بحث و بررسی قرار گرفت. شورای عالی نقشه کشی کشور متشکل از تعدادی از وزرا و مسئولان قوه قضائیه است و رئیس سازمان برنامه نیز رئیس این شورای عالی است.

رئیس سازمان برنامه و بودجه در ادامه تصریح کرد: در سال های اخیر مشکلاتی در اجرای قانون مرزبندی وجود داشت که کمیسیون نهم برای حل مشکل مرزبندی و تعیین تکلیف دستگاه های اجرایی و کنترلی در این زمینه ورود پیدا کرد. .

وی در ادامه در پاسخ به سوالی مبنی بر افزایش حقوق کارکنان و مستمری بگیران گفت: جلساتی برای بررسی این موضوع به منظور تامین اعتبارات اجرایی آن در حال برگزاری است که البته هنوز در دولت به نتیجه نرسیده است.

رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: بحث افزایش حقوق ابتدا باید در دولت نهایی شود سپس برای قانونی شدن و اجرا به شورای اسلامی یا سران قوا ارسال شود.

حتما بخوانید:
سونی به دلیل نقص در کنترلر PS5 DualSense با یک دادخواست روبرو است

دیدگاهتان را بنویسید