حمله سایبری JBS: تولید کننده گوشت به سیستم های IT در آمریکای شمالی و استرالیا حمله می کند


این شرکت در بیانیه ای اعلام کرد این حمله بر روی سرورهای پشتیبانی کننده سیستم های IT آن در آمریکای شمالی و استرالیا تأثیر گذاشته است.

JBS گفت: “در حال حاضر ، این شرکت هیچ مدرکی نمی داند که داده های مشتری ، تأمین کننده یا کارمند در نتیجه وضعیت به خطر بیفتد یا مورد سوused استفاده قرار گیرد.” “حل این حادثه زمان بر است ، که می تواند معاملات خاصی را با مشتریان و تأمین کنندگان به تأخیر بیندازد.”

وزیر دفاع می گوید ایالات متحده & # 39؛  فرصتهای هجومی & # 39؛  برای پاسخگویی به حملات سایبری

مشخص نیست که چه کسی حمله سایبری را انجام داده است. JBS گفت که با یک شرکت پاسخگویی به حوادث در حال کار است تا سیستم های خود را در اسرع وقت بازیابی کند.

این شرکت بلافاصله به درخواست نظر بیشتر پاسخ نداد.

JBS USA بخشی از JBS Foods است ، که به گفته وی یکی از بزرگترین شرکتهای غذایی در جهان است. بر اساس وب سایت این شرکت در 15 کشور فعالیت دارد و در حدود 100 کشور مشتری دارد. از مارک های وی می توان به Pilgrim’s ، Great Southern و Aberdeen Black اشاره کرد.
این حمله هفته ها پس از حمله سایبری برای هدف قرار دادن خط لوله استعمار صورت گرفت ، که باعث شد شش روز یکی از بزرگترین خطوط انتقال سوخت در ایالات متحده تعطیل شود. از آن زمان ، خط لوله به حالت عادی بازگشت.
بعداً در ماه مه ، مایکروسافت گفت که معتقد است هکرهای مسئول حمله سال گذشته SolarWinds 3000 حساب ایمیل را با سازمان های مختلف هدف قرار داده اند که اکثر آنها در ایالات متحده هستند.


منبع: pezeshk-khabar.ir

حتما بخوانید:
Citizen می گوید که این کار نیروی امنیتی خصوصی خود را ایجاد نمی کند - اما استخدام شخص دیگری برای انجام آن را منتفی نمی داند

دیدگاهتان را بنویسید