جک ما با Masaoyshi Son از SoftBank نقشه رد و بدل می کند


پسر ، مدیر عامل شرکت SoftBank (SFTBF)، برای برخی از مبادلات اخیر خود با علی بابا (مادر بزرگ) بنیانگذار یکی از بنیانگذاران در طی ارائه درآمد روز دوشنبه ، گفت که این دو میلیاردر پس از ناپدید شدن ما برای مدت چند ماه از دید عموم ، در تماس بودند.
علی بابا مدت هاست تاج سرمایه گذاری در SoftBank است. و زینگ و ما بسیار نزدیک هستند – این کارآفرین ژاپنی بیش از 20 سال پیش 20 میلیون دلار در علی بابا سرمایه گذاری کرد و با انتشار عمومی علی بابا در سال 2014 این شرط را به شرط 60 میلیارد دلار تبدیل کرد.
ولی “[we’re] نه همیشه [talking] برای تجارت ، “زینگ در پاسخ به س questionsالاتی در مورد سرکوب تنظیم کننده چینی علیه علی بابا و گروه مورچه وابسته به آن گفت. این سرمایه دار ژاپنی گفت:” ما عاشق نقاشی “هستم و” بسیاری از نقاشی ها را برای من ارسال کرده است. “

سون اضافه کرد که او معمولاً با خلاقیت های خود پاسخ می دهد ، از جمله بعضی اوقات قبل از اینکه شب را رها کند. “حدود سی دقیقه قبل از اینکه بخوابم ، چند عکس می کشم … [and] به او نشان دهید. “

ماسایوشی سون و جک ما در یک گردهمایی در توکیو در سال 2019 با یکدیگر دست می دهند.
در ماه های اخیر ، علی بابا تحت کنترل نهادهای نظارتی چین قرار گرفته است که دچار بحران اعتماد شده است. سهام در اواخر سال گذشته 25 درصد کاهش یافت ، اگرچه در اوایل سال 2021 کمی بهبود یافت.
این حماسه پاییز سال گذشته و در حالی که گروه مورچه برای بزرگترین پیشنهاد اولیه جهانی آماده می شد ، آغاز شد. ما سپس مقامات را به خفه كردن نوآوری متهم كرد و به دلیل ذهنیت مغازه پیاده فروشی ، بانك های چینی را منفجر كرد. چند روز بعد ، تنظیم كنندگان جلسه ای از مدیران Ma و Ant را تشکیل دادند و سپس كلی IPO را به تعویق انداختند.
از آن زمان ، اوضاع برای علی بابا و سایر شرکت های فناوری چینی خراب شده است ، به طوری که نهادهای نظارتی تحقیقات ضد انحصاری علی بابا را اعلام کردند. ما ساکت شد و یک رویداد پرطرفدار را لغو کرد قبل از اینکه مدت کوتاهی ماه گذشته ظاهر شود ، در یک ویدیوی آنلاین صحبت کرد و با معلمان چین صحبت کرد.
رشد فروش علی بابا حتی با شدت گرفتن سرکوب در چین در حال افزایش است
سون از ما به عنوان “یک دوست و همراه مادام العمر” نام برد و قبلا گفته بود که قبل از شیوع ویروس کرونا ، این دو هر ماه برای صرف کار و زندگی شام می خوردند. هر دو نفر تا سال گذشته در هیئت مدیره یکدیگر بودند.
“[SoftBank] سون در ژوئیه گذشته در گزارش سالانه شرکت نوشت: همچنان بزرگترین سهامدار علی بابا است و علی بابا مهمترین دارایی سرمایه گذاری ما است.

روز دوشنبه در پاسخ به سedال درباره خطر نظارتی ، Son نگرانی ها را رد كرد و ادعا كرد كه چنین اعتدالى سالم است.

حتما بخوانید:
جریمه سابقه دار علی بابا "ضربه هشدار دهنده" در سرکوب فناوری چین است

وی به خبرنگاران گفت: “این مقررات لازم ، قوانین لازم است.” “من فکر می کنم آنچه آنها در حال حاضر در مورد آن بحث می کنند کاری است که قبلاً در ایالات متحده انجام شده است [and] کشورهای اروپایی و این از آنچه ما در آن دیده ایم فراتر نمی رود [those] کشورها. “

Son همچنین از Alibaba بعنوان مورد موفقیت خود در روز دوشنبه استفاده کرد و آن را “تخم مرغ طلایی” گذاشته شده توسط “غاز” SoftBank دانست. وی درباره علی بابا گفت: “من می فهمم که بسیاری از مردم نگران هستند.” خود این تجارت در واقع روان و رو به رشد است.

سون در پاسخ به این س whyال که چرا فکر می کند ما تصمیم گرفته است علیه دولت چین صحبت کند ، خودداری کرد.

وی گفت: “من از جزئیات اطلاع ندارم.” “بنابراین من در ارائه هر گونه اظهار نظر در این باره مردد هستم.”

“لورا او و جیل دیسیس در این گزارش سهیم بوده اند.”


منبع: pezeshk-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followershtml nullednulled themesMobil Ödeme NakitMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme