جک ما با Masaoyshi Son از SoftBank نقشه رد و بدل می کند


پسر ، مدیر عامل شرکت SoftBank (SFTBF)، برای برخی از مبادلات اخیر خود با علی بابا (مادر بزرگ) بنیانگذار یکی از بنیانگذاران در طی ارائه درآمد روز دوشنبه ، گفت که این دو میلیاردر پس از ناپدید شدن ما برای مدت چند ماه از دید عموم ، در تماس بودند.
علی بابا مدت هاست تاج سرمایه گذاری در SoftBank است. و زینگ و ما بسیار نزدیک هستند – این کارآفرین ژاپنی بیش از 20 سال پیش 20 میلیون دلار در علی بابا سرمایه گذاری کرد و با انتشار عمومی علی بابا در سال 2014 این شرط را به شرط 60 میلیارد دلار تبدیل کرد.
ولی “[we’re] نه همیشه [talking] برای تجارت ، “زینگ در پاسخ به س questionsالاتی در مورد سرکوب تنظیم کننده چینی علیه علی بابا و گروه مورچه وابسته به آن گفت. این سرمایه دار ژاپنی گفت:” ما عاشق نقاشی “هستم و” بسیاری از نقاشی ها را برای من ارسال کرده است. “

سون اضافه کرد که او معمولاً با خلاقیت های خود پاسخ می دهد ، از جمله بعضی اوقات قبل از اینکه شب را رها کند. “حدود سی دقیقه قبل از اینکه بخوابم ، چند عکس می کشم … [and] به او نشان دهید. “

ماسایوشی سون و جک ما در یک گردهمایی در توکیو در سال 2019 با یکدیگر دست می دهند.
در ماه های اخیر ، علی بابا تحت کنترل نهادهای نظارتی چین قرار گرفته است که دچار بحران اعتماد شده است. سهام در اواخر سال گذشته 25 درصد کاهش یافت ، اگرچه در اوایل سال 2021 کمی بهبود یافت.
این حماسه پاییز سال گذشته و در حالی که گروه مورچه برای بزرگترین پیشنهاد اولیه جهانی آماده می شد ، آغاز شد. ما سپس مقامات را به خفه كردن نوآوری متهم كرد و به دلیل ذهنیت مغازه پیاده فروشی ، بانك های چینی را منفجر كرد. چند روز بعد ، تنظیم كنندگان جلسه ای از مدیران Ma و Ant را تشکیل دادند و سپس كلی IPO را به تعویق انداختند.
از آن زمان ، اوضاع برای علی بابا و سایر شرکت های فناوری چینی خراب شده است ، به طوری که نهادهای نظارتی تحقیقات ضد انحصاری علی بابا را اعلام کردند. ما ساکت شد و یک رویداد پرطرفدار را لغو کرد قبل از اینکه مدت کوتاهی ماه گذشته ظاهر شود ، در یک ویدیوی آنلاین صحبت کرد و با معلمان چین صحبت کرد.
رشد فروش علی بابا حتی با شدت گرفتن سرکوب در چین در حال افزایش است
سون از ما به عنوان “یک دوست و همراه مادام العمر” نام برد و قبلا گفته بود که قبل از شیوع ویروس کرونا ، این دو هر ماه برای صرف کار و زندگی شام می خوردند. هر دو نفر تا سال گذشته در هیئت مدیره یکدیگر بودند.
“[SoftBank] سون در ژوئیه گذشته در گزارش سالانه شرکت نوشت: همچنان بزرگترین سهامدار علی بابا است و علی بابا مهمترین دارایی سرمایه گذاری ما است.

روز دوشنبه در پاسخ به سedال درباره خطر نظارتی ، Son نگرانی ها را رد كرد و ادعا كرد كه چنین اعتدالى سالم است.

وی به خبرنگاران گفت: “این مقررات لازم ، قوانین لازم است.” “من فکر می کنم آنچه آنها در حال حاضر در مورد آن بحث می کنند کاری است که قبلاً در ایالات متحده انجام شده است [and] کشورهای اروپایی و این از آنچه ما در آن دیده ایم فراتر نمی رود [those] کشورها. “

Son همچنین از Alibaba بعنوان مورد موفقیت خود در روز دوشنبه استفاده کرد و آن را “تخم مرغ طلایی” گذاشته شده توسط “غاز” SoftBank دانست. وی درباره علی بابا گفت: “من می فهمم که بسیاری از مردم نگران هستند.” خود این تجارت در واقع روان و رو به رشد است.

سون در پاسخ به این س whyال که چرا فکر می کند ما تصمیم گرفته است علیه دولت چین صحبت کند ، خودداری کرد.

وی گفت: “من از جزئیات اطلاع ندارم.” “بنابراین من در ارائه هر گونه اظهار نظر در این باره مردد هستم.”

“لورا او و جیل دیسیس در این گزارش سهیم بوده اند.”


منبع: pezeshk-khabar.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>