[ad_1]

میلیاردر بنیانگذار علی بابا (مادر بزرگ) روز چهارشنبه در ویدئویی که توسط تیانمو نیوز ، زیرمجموعه روزنامه رسمی دولت ژجیانگ منتشر شده است ، ظاهر شد. استان ژجیانگ خانه هانگزو ، شهری است که علی بابا در آن واقع شده است.
ما از اواخر ماه اکتبر در رسانه ها و رسانه های اجتماعی ظاهر نشده است ، درست بیش از یک هفته قبل از ورود شرکت تابعه مالی گروه علی بابا در بورس های سهام شانگهای و هنگ کنگ. IPO در آخرین لحظات توسط رگولاتورهای چینی مسدود شد و از آن زمان شرکت های این شرکت تحت فشارهای شدید سرکوب فناوری از پکن قرار گرفتند.
چهره های علی بابا & # 39؛  بحران وجودی & # 39؛

در این ویدئو ، که تیانمو نیوز می گوید صبح چهارشنبه فیلمبرداری شده است ، ما در حال صحبت با ده ها معلم در روستاهای چین در مورد مراسم اهدای جایزه ، که همزمان با جشنواره چینی لبا است ، نشان داده شده است. ما ، معلم سابق انگلیسی ، تحصیلات را به عنوان اولویت اصلی بنیاد خود قرار داده است – و در سالهای اخیر پس از بازنشستگی در علی بابا ، اقدامات خیرخواهانه خود را افزایش داده است.

ما در این ویدئو گفت: “ما پس از پایان همه گیری مجدداً ملاقات خواهیم كرد.”

این ویدئو که توسط تیانمو نیوز منتشر شده است ، تصاویری از بازدید ما از مدرسه ابتدایی در هانگژو در اوایل ماه جاری را نیز نشان می دهد.

سهام Alibaba فهرست شده در هنگ کنگ پس از انتشار ویدیو 6٪ افزایش یافت.

این یک داستان در حال تکامل است و به روز خواهد شد.

[ad_2]

منبع: pezeshk-khabar.ir

ایندکسر