جک دورسی اولین توییت خود را به عنوان NFT فروخت. بالاترین پیشنهاد به 2.5 میلیون دلار رسیددورسی توئیتی را به اشتراک گذاشت روز جمعه با پیوند به یک پلت فرم دیجیتالی به نام Values ​​، که به خریداران و توئیت های خودنویس اجازه می دهد تا به خرید و فروش بپردازند.

ارسال پیشنهاد اولین توئیت دورسی از سال 2006 است که می گوید “فقط twttr من را تنظیم کنید”.

طبق وب سایت Valuable ، تاکنون این توئیت به پیشنهاد 2.5 میلیون دلاری سینا استوی ، مدیرعامل Bridge Oracle رسیده است.

نمادهای غیر قابل تعویض (NFT) در ماه های اخیر به عنوان یک فناوری محبوب برای فروش هنرهای دیجیتال و بازتاب های دیگر مانند نقاشی یا موسیقی ظهور کرده اند. NFT یک نشانگر دیجیتالی منحصر به فرد است که به طور موثر صحت و مالکیت را تأیید می کند. این کد با امضای هنرمند در بلاکچین رمزگذاری شده است ، یک کتاب دیجیتالی که در ارزهای رمزپایه مانند بیت کوین استفاده می شود.

ماه گذشته ، کلاژ هنرمند دیجیتال Beeple با بیش از 5000 تصویر گرفته شده در طول 13 سال ، با استفاده از NFT به فروش رسید. این اولین اثر هنری کاملاً دیجیتالی NFT بود که از این طریق به بازار عرضه شد.
آخرین اقدام دورسی در پی تلاش های گذشته در مورد سایر ارزهای رمزپایه ، به ویژه بیت کوین صورت گرفته است. در ماه فوریه ، مدیر ارشد فناوری بودجه ای را برای توسعه بیت کوین با میلیاردر رپ کننده Jay-Z اعلام کرد. قبل از شرکت دیگر دورسی ، مربع (SQ) در ماه اکتبر 4709 بیت کوین یا معادل 50 میلیون دلار در آن زمان خریداری کرد.

– جك گای از CNN در این گزارش مشاركت داشت.
منبع: pezeshk-khabar.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>