جهش سهام ضعیف در گزارش های معاملات فروش نیروی کار


براساس این مجله ، ارزش هر معامله به احتمال زیاد Slack بیش از سرمایه بازار آن است که 17 میلیارد دلار در اوایل روز چهارشنبه بود. این گزارش همچنین خاطر نشان می کند که هیچ تضمینی وجود ندارد که مذاکرات منجر به توافق شود. از بعد از ظهر چهارشنبه ، قیمت سهام اسلاک به بیش از 36 دلار رسید و سرمایه بازار آن به نزدیک 21 میلیارد دلار افزایش یافت.
هیچ یک آرام (کار کردن) و نه فروشنده (CRM) بلافاصله به درخواست های نظر پاسخ دهید.
اسلاک ابزاری برای برقراری ارتباط در محل کار است که از مدت ها قبل در بین شرکت های فناوری ، شرکت های رسانه ای و خرده فروشان محبوب بوده است – توسط آن استفاده می شود آمازون (AMZN)، IBM (IBM)، TD Ameritrade (AMTD) و دیگران (از جمله CNN).
همه گیرها سرعت رشد اسلاک را تسریع کرده اند زیرا بسیاری از شرکت ها برای مدیریت تیم های از راه دور تلاش می کنند. سهام Shack از ابتدای سال 2020 بیش از 59 درصد افزایش یافته است. در آخرین گزارش سود سه ماهه خود در ماه سپتامبر ، این شرکت اعلام کرد که بیش از 130،000 مشتری پرداخت شده دارد که 30٪ نسبت به سال قبل افزایش داشته است.
با این حال ، این شرکت در فضای همکاری از راه دور ، از جمله از ، رقابت شدیدی را تجربه می کند مایکروسافت (MSFT). و هنوز از عرضه اولیه خود در سال گذشته سود کسب نکرده است.

خرید Slack از Salesforce می تواند یک ترکیب منطقی باشد. Salesforce نیز مانند Slack ، یک شرکت نرم افزاری است که هدف آن بهبود عملکرد تجاری است. این نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری مبتنی بر ابر و همچنین سایر برنامه های سازمانی برای خدماتی مانند بازاریابی و تجزیه و تحلیل داده ها را به فروش می رساند.

معامله خرید Slack به احتمال زیاد بزرگترین خرید Salesforce تاکنون بوده است. سال گذشته ، Salesforce به منظور کمک به شرکت ها در تجسم و استفاده بهتر از داده های خود ، شرکت تجزیه و تحلیل داده Tableau Software را با مبلغ 15.7 میلیارد دلار خریداری کرد. در سال 2018 ، Mulesoft ، یک شرکت نرم افزاری که به اتصال سیستم های مختلف به یکدیگر کمک می کند ، به قیمت 6.5 میلیارد دلار خریداری کرد.

دان ایو ، تحلیلگر Wedbush گفت: “این معامله ضربه جدی برای مایکروسافت خواهد بود ، زیرا تیم های این شرکت رقیب پیام های مستقیم علیه Slack را ارائه می دهند ، که مانع آشکاری برای رشد است و اکنون یک رقابت دو طرفه بین مایکروسافت و Salesforce خواهد بود.” یادداشت به سرمایه گذاران. “برای مایکروسافت ، این امر از نظر رقابتی چشم انداز را تغییر می دهد و Salesforce را حتی بیشتر رقابت می کند.”

حتما بخوانید:
پیت بوتیگیگ مرکز South Bend را احیا کرد. حالا او یک چالش بسیار بزرگتر را پیش گرفته است.

ایوز اضافه کرد که یک توافق بین Slack و Salesforce می تواند ادغام ها و ادغام های بیشتری را در فضای نرم افزار ابر در سال 2021 آغاز کند.


منبع: pezeshk-khabar.ir

دیدگاهتان را بنویسید