جاستین لانگ ، “من یک مک هستم” ، در تبلیغات جدید اینتل باعث نقص اپل می شود


نزدیک به دو دهه پیش ، لانگ ضمن بازی یکی در مقابل رایانه جان هاجمن در تبلیغات نمادین اپل Get a Mac ، از مزایای Macs تعریف کرد. در حال حاضر ، با اشاره وارد شدن سیب (AAPL)، Long در جدید معرفی شده است اینتل (بین المللی) تبلیغی که به نظر می رسد او نسبت به جدیدترین لپ تاپ های Mac در مورد رایانه های جدید مبتنی بر Intel بسیار هیجان زده است.
لانگ در آگهی جدید اینتل که مقدمه ای واضح برای معرفی “سلام ، من مک هستم” از اپل است ، گفت: “سلام ، من جاستین هستم. فقط یک شخص واقعی که مقایسه واقعی بین Mac و PC را انجام می دهد.”

لانگ در حالی که به مجموعه ای از لپ تاپ ها در آگهی جدید نگاه می کرد ، گفت: “اینها همه رایانه های شخصی هستند.” “اوه ، بله ، اینتل! خوب. چهره من قفل آن را باز کرده است ، خیلی عالی است. و من هرگز صفحه نمایش مانند این را در لپ تاپ ندیده ام.”

وی در ادامه به بررسی ترکیبات مک می پردازد: “بنابراین اینها Mac جدیدتر هستند؟ خوب. بنابراین ، خاکستری و خاکستری.”

تبلیغ جدید آخرین تبادل آتش سوزی نه چندان دوستانه در ماه های اخیر بین اینتل و اپل است.

اپل تأسف آور & quot؛  رایانه & quot؛  از جان هاجمن & quot؛  برای ترول کردن ویژگی های جدید Mac
پاییز سال گذشته ، اپل هنگامی که تراشه های x86 غول نیمه هادی را با تراشه های M1 اختصاصی خود در جدیدترین محدوده Mac جایگزین کرد ، از مشتری اینتل به یک رقیب تبدیل شد. اپل تراشه های جدید خود را اعلام کرد Mac را بسیار سریعتر و ساکت تر کنید و عمر باتری بیشتری نسبت به مدلهای قبلی Mac و لپ تاپ های رقیب به آنها می دهد.
در واقع احیای موضوع تبلیغات قدیمی اپل ایده سازنده آیفون بود. وقتی اپل M1 Mac جدید را در ماه نوامبر معرفی کرد ، هاجمن را بازگرداند تا در تبلیغات تجاری جدید نقش “پسر PC” را بازی کند.

هاجمن در تبلیغات ماه نوامبر اپل گفت: “سلام ، من کامپیوتر هستم.” “آیا وقت برای سوال وجود دارد؟ خوب ، چون من یکی از آنها را دارم. چرا؟ چرا همه این پیشرفت ها را انجام می دهم؟ چه فایده ای دارد؟”

حرکاتی مانند تراشه سازی خود اپل تهدیدی واقعی برای اینتل است که مدتهاست به تسلط تجارت رایانه متکی است. در سالهای اخیر ، اینتل سهم بازار خود را در بازار رایانه های شخصی از دست داده است ، و این شرکت اخیراً مدیر عامل جدید پت گلسینگر را برای کمک به اصلاح کشتی استخدام کرده است.
در جلسه کارمندان اینتل در ژانویه پس از انتصاب مدیر عامل جدید Gelsinger ، اما قبل از به عهده گرفتن رسمی این وظیفه ، وی به کارمندان گفت که این شرکت باید “محصولات بهتری نسبت به هر چیز دیگری برای رایانه های شخصی ارائه دهد.” شرکت سبک زندگی مستقر در کوپرتینو احتمالاً با توجه به گزارشی از Oregonian ، اشاره به اپل.

آگهی جدید می تواند نشانه دیگری از چگونگی تهاجمی بودن جلسینگر برای مقابله با اپل و سایر رقبا باشد ، زیرا سعی دارد اینتل را به شکوه سابق خود برگرداند. اینکه این تبلیغ مردم را ترغیب به خرید رایانه بیشتر می کند ، باید منتظر ماند ، اما حداقل اینتل از قبل پشتیبانی Long را دارد.

حتما بخوانید:
وقتی لباس زیبای خفته رقابت خوب است


منبع: pezeshk-khabar.ir