تیم کوک مدیرعامل اپل یک بار به رئیس جمهور ترامپ یک مک پرو با قیمت 5999 دلار داداسنادی که روز چهارشنبه منتشر شد این مورد را به عنوان “اولین مورد ایجاد شده در کارخانه فلکس در آستین ، تگزاس” ذکر کرده اند.
سیب (AAPL) به درخواست نظر در مورد اینکه آیا این اولین کامپیوتر Mac Pro در خارج از کارخانه است پاسخ نداد ، اما زمان بندی آن بعید به نظر می رسد. این کارخانه در سال 2013 افتتاح شد. با این حال ، این ممکن است اولین مدل از سال 2019 باشد که از این مرکز خارج می شود.
هدیه Mac Pro احتمالاً ناشی از بازدید کارخانه ای در نوامبر 2019 برای برجسته کردن مشاغل آمریکایی در پایگاه تولیدی Flex Ltd. است که محصولات اپل را تولید می کند. این جنجال پس از این جلسه انجام شد ، زیرا ترامپ اشاره کرد که این کارخانه تحت رهبری او برای اپل جدید است ، که در واقعیت وجود ندارد.
ترامپ در آن زمان گفت: “ما شاهد آغاز کارخانه بسیار قدرتمند و مهمی هستیم.” “هر کسی که مبارزات انتخاباتی من را دنبال کرده باشد همیشه به اپل می گوید که من می خواهم ببینم که اپل کارخانه های خود را در ایالات متحده احداث می کند. و این همان چیزی است که اتفاق می افتد. “
شاید او آن را با پردیس جدید اپل 1 میلیارد دلاری آستین اشتباه گرفته باشد ، که همان روز نقض شد.
در این افشاگری همچنین یک ژاکت بمب افکن چرمی 529 دلاری از رئیس جمهور فورد ، بیل فورد ، کلوپ های گلف و لوازم جانبی آن از درک اسپراگ ، رئیس انجمن گلف آمریکا و کمربند 650 دلاری Ultimate Championship از هنرمند رزمی کار حرفه ای کولبی کاوینگتون ذکر شده است.
این افشاگری همچنین نشان داد که دارایی های مهمان نواز ترامپ ، از جمله زمین های گلف و هتل ها ، سال گذشته به دلیل همه گیری جهانی تصویب شده است ، که دارایی های آن از سال 2019 38 درصد کاهش یافته است.
اگرچه دریافت هدیه برای روسای جمهور امری عادی است ، اما قوانین و مقرراتی درباره آنچه می توانند بپذیرند وجود دارد.
اگرچه Mac Pro یک هدیه گران قیمت است ، اما قیمت پایه مدل فعلی 2020 است. این قبل از این است که شما Pro را با قیمت 999 دلار و سایر سخنرانی ها مانند 5999 دلار برای 32 اینچ Pro Display XDR با صفحه نمایش Retina 6K و 25000 دلار برای آن در نظر بگیرید. 1.5 ترابایت حافظه در مجموع ، قیمت مک پرو تا 54،447.98 دلار است.

در دوران ریاست جمهوری ترامپ ، کوک و ترامپ یک رابطه باورنکردنی را حفظ کردند – از عصرها تا حضور با ایوانکا ترامپ برای ارتقا education آموزش. پس از اینکه ترامپ در یک مراسم کاخ سفید کوک را “تیم اپل” خواند ، مدیر عامل شرکت نام خود را به این اسم در توییتر تغییر داد.

اما این زوج در طی سالها به مشکلاتی نیز دست یافتند ، از جمله زمانی که ترامپ خود را به درگیری بین وزارت دادگستری و اپل بر سر حفاظت امنیتی از آیفون مورد استفاده مهاجمی که سه نفر را در یک پایگاه دریایی ایالات متحده در پنساکولا ، فلوریدا کشت ، تزریق کرد. همچنین علیه سیاست مهاجرتی ترامپ صحبت کرد.


منبع: pezeshk-khabar.ir

حتما بخوانید:
درآمد کارشناس دیجیتال مارکتینگ در سال 1400/2022 چقدر است؟

دیدگاهتان را بنویسید