توییتر و ترامپ قبلاً در یک بازی مرغ حبس شده اند


اما برای توییتر ، چالش اینکه با حساب ترامپ چه باید کرد ، فقط سخت تر می شود ، نه کمتر. با ظهور مجدد ترامپ ، این شرکت اکنون با آزمایش تعهد خود روبرو است که هرگونه نقض بیشتر سیاست های آن توسط رئیس جمهور منجر به ممنوعیت دائمی خواهد شد. حتی یک تخلف دیگر می تواند ترامپ را برای همیشه در زندان توییتر سوق دهد.

این یک بازی مرغی است که مطمئناً ترامپ که تمام دوره ریاست جمهوری آن به شکستن قوانین و آزمایش مرزها اختصاص دارد ، بازی خواهد کرد.

طی چهار سال گذشته ، توییتر کانون اصلی ریاست جمهوری ترامپ بوده است ، واقعیتی که در قالب ساعت های بیشمار تعامل کاربر نیز به نفع این شرکت بوده است. توییتر با تعدیل حساب کاربری خود ، رویکرد سبکی را اتخاذ کرده و غالباً استدلال می کند که به عنوان یک کارمند عمومی ، ترامپ باید آزادی صحبت گسترده داشته باشد.

اما هر چه ترامپ به پایان دوره ریاست جمهوری خود نزدیک می شود – و با افزایش فشار افکار عمومی بر علیه سیستم عامل ، تعادل ممکن است تغییر کند. بهار گذشته ، این شرکت برای اصلاح تصورات غلط قبل از انتخابات ، استفاده از برچسب های هشدار دهنده را در توییت های ترامپ آغاز کرد. شاید این نتیجه عکس داشته باشد و ترامپ را وادار به تلافی با یک دستور اجرایی و ادعاهای فزاینده بی اساس تقلب در انتخابات کرد.

با اوج گرفتن این ادعاها و ایجاد شورش های کامل ، تهاجمی ترین اقدامات توییتر و سایر شرکت ها برای کنترل ترامپ در روز چهارشنبه مشاهده شد. به نظر می رسد برای اولین بار در چهار سال گذشته ، ترامپ بیش از اینکه توییتر برای دلجویی از او مجبور باشد ، باید به توئیتر اطمینان دهد.

و با این وجود ، اگرچه توییتر اولین سکوی بزرگ رسانه های اجتماعی بود که ترامپ را به دلیل اقدامات خود در این هفته مجازات کرد ، مجازات او سخت ترین مجازات بود. به سادگی ترامپ ملزم به حذف سه توییت التهابی بود و به دنبال آن 12 ساعت عدم امکان توییت کردن.
اگرچه ترامپ روز پنجشنبه را بیشتر در یک وقفه زمانی در توییتر سپری کرد ، اما تعدادی از سیستم عامل ها فراتر رفته اند. Snapchat و Twitch ترامپ را کاملاً مسدود کردند. Shopify فروشگاه های آنلاین مرتبط با ترامپ را تعطیل کرده است. مارک زاکربرگ اعلام کرد که ترامپ از ارسال پیام در فیس بوک و اینستاگرام حداقل تا دو هفته ممنوع می شود ، اگر نه “برای مدت نامحدود”.

این تصمیمات بدان معناست که این سیستم عامل ها – شاید به راحتی – دیگر تا زمانی که ترامپ به عنوان رئیس جمهور باقی نماند ، مجبور به تعدیل محتوای آن نخواهند بود.

حتما بخوانید:
Don’t Waste Time! Six Facts Until You Reach Your Building My Makeup Brand

توییتر از چنین تجملاتی لذت نمی برد.

ترامپ روی یخ های نازک

روز چهارشنبه ، وقتی توئیتر برای اولین بار مسدود کردن حساب ترامپ به طور موقت را اعمال کرد ، توئیتر توضیح داد که خشونت در واشنگتن دست این شرکت را مجبور کرد. ترامپ در صورت تمکین می تواند به تویت ها دسترسی پیدا کند ، همانطور که انجام داد.

اما ، توییتر هشدار دادن، “نقض سیاست های توییتر در آینده ، از جمله سیاست های صداقت یا تهدیدهای خشونت آمیز ، منجر به تعلیق دائمی حسابrealDonaldTrump خواهد شد.”
حمله به کنگره برای ترسیم خط ترامپ در فیس بوک و توییتر مورد نیاز بود

مشخص نیست که توییتر چه تعداد تخلف داشته است. این شرکت در روز جمعه در مورد اظهار نظر ، به سادگی گفته های خود را در توییت خود تکرار کرد.

با این حال ، متن بیانیه کاملاً روشن باقی مانده است: ترامپ روی یخ های نازک است. توییتر نگفت که تخلفات بعدی می تواند منجر به ممنوعیت یا ممنوعیت شود. این گزارش می گوید نقض های آینده “منجر” خواهد شد تا ترامپ از این سیستم عامل بلند شود.

اکنون تنها س questionال این است که چگونه توییتر تعهد خود را تحمیل می کند ، که مطمئناً آزمایش خواهد شد. اکنون که این شرکت با یک وعده به ثبت رسیده است ، بینندگان انتظار دارند که این شرکت از آن پشتیبانی کند ، خصوصاً که بسیاری از همتایان آن در توییتر کارهای بیشتری انجام داده اند.

سالها تجزیه در روند خلقت

در گذشته ، توییتر و سایر سیستم عامل های برجسته رسانه های اجتماعی به طور مداوم راه هایی برای جلوگیری از تحمیل بیش از حد شدید به ترامپ پیدا کرده اند. از زمان تأسیس استثنائات سیاسی برای اینکه رهبران جهان برچسب های بی اثر و هشدار دهنده رحمت را ابداع کنند ، سیستم عامل های فناوری تا حد زیادی به ترامپ اجازه داده اند دروغ ، تئوری های توطئه و نفرت را مستقیماً به میلیون ها پیرو تبلیغ کند.

آدام شارپ ، رئیس پیشین اخبار ، دولت و انتخابات در توییتر ، این هفته به CNN Business گفت که این شرکت در ابتدا معتقد بود که می تواند سیاست های قابل اجرا برای همه مقامات منتخب را توسعه دهد و رفتار ترامپ ، هرچند سخت ، یا گاهی اوقات ، در نهایت در آن جعبه باقی خواهد ماند.

فیس بوک و توییتر به طور موقت حساب ترامپ را پس از شورش در کپیتول هیل مسدود می کنند

شارپ گفت: “بسیاری از تصمیمات همیشه به یک فرهنگ کاملاً مهندسی برمی گردد ، جایی که همه چیز در مورد ایده مقیاس پذیری است.” وی افزود: “هیچ كاری وجود ندارد. همه چیز مقیاس پذیر است. شما در تلاش نیستید كه سیاست را برای یك رئیس جمهور بسازید ، بلكه در تلاش هستید كه سیاست را برای همه روسای جمهور بسازید.”

حتما بخوانید:
نیسان بار و اتوبار کاشانی 02144042378

ترامپ بارها و بارها مرزهای این سیاست ها را گسترش داده است ، و اوج آن در ویدیویی بود که روز چهارشنبه خطاب به هوادارانش منتشر شد ، و در آن وی به طور اسمی به شورشیان گفت “به خانه بروید” ، اما همچنین مشخص کرد که این کاملا نیست ناراحت از رفتار ناشایست آنها.

اگرچه فیلم بعدی ترامپ در شب بعد جمعیت را محكوم كرد ، اما CNN گفت مشاوران ترامپ باید وی را تحت فشار قرار دهند تا فیلمنامه ای را كه كارمندان برای او نوشته اند بخواند.

تمام غرایز ترامپ – و اکنون مشخص شده است که او به غرایز خود اجازه می دهد تا او را کنترل کنند ، نه برعکس – به ناچار او را به سمت توییتر سوق می دهد.

خطر بزرگ است: در یک لحظه ، ترامپ می تواند دسترسی به بیش از 88 میلیون پیرو در توییتر و ابزار مورد علاقه خود را برای دور زدن رسانه های سنتی از دست بدهد. در همین حال ، توییتر مانند هرگز قبل از آن اعتبار خود را آزمایش می کند ، زیرا دموکرات های کنگره نقش رسانه های اجتماعی را منفجر می کنند تا ترامپ را قادر سازد و درباره قوانین جدید برای تنظیم صنعت فناوری هشدار می دهد.

سناتور مارک وارنر ، دموکرات ارشد کمیته اطلاعات سنا ، روز پنجشنبه گفت: “تبدیل 11 ساعته آنها برای از بین بردن ناگهانی فیس بوک یا توییتر ترامپ خیلی کم است ، خیلی دیر است.” “من خیلی عصبانی هستم.”

چه کسی اول پلک خواهد زد؟ چه کسی بلف را صدا می کند؟

این نتیجه می تواند عواقب ماندگاری برای ترامپ ، توییتر و صنعت رسانه های اجتماعی داشته باشد.
منبع: pezeshk-khabar.ir