[ad_1]

این شرکت در هنگام ارائه در روز تحلیلگر در روز پنجشنبه ، ویژگی ای را که Super Supers نامیده می شود ، آزار می دهد. در صورت اجرا ، کاربران می توانند برای محتوای اضافی در فیدهای توییتر خود از جمله پیام ها و خبرنامه های اختصاصی به سازندگان بپردازند.

توییتر در سخنرانی خود گفت: “ما در حال بررسی مجدد مشوق ها و بررسی راه حل های ارائه مدل های تشویقی پولی برای سازندگان و ناشران هستیم که مستقیماً توسط مخاطبانشان پشتیبانی می شوند.” سخنگوی این شرکت به CNN Business گفت که Super Follows هنوز در دسترس نیست ، اما توییتر “در ماه های آینده چیزهای بیشتری برای اشتراک گذاری خواهد داشت.”

Super Follows به کاربران امکان می دهد برای دسترسی به محتوای اضافی به سازندگان در توییتر پول پرداخت کنند.
این شرکت رسانه های اجتماعی در ماه های اخیر در حال بررسی گزینه های اشتراک در تلاش برای کسب درآمد از کاربران خود و ایجاد تنوع در فراتر از تجارت اصلی تبلیغات خود است. ماه گذشته اعلام کرد کسب از خبرنامه Revue.

مفهوم پرداخت کاربران برای محتوای اختصاصی سازندگان با ظهور پلتفرم هایی مانند OnlyFans و Substack به طور فزاینده ای محبوب می شود.

توییتر همچنین پنجشنبه اهداف بلند پروازانه رشد را برای چند سال آینده اعلام کرد و گفت که هدف آن دو برابر کردن درآمد سالانه خود به 7.5 میلیارد دلار در پایان سال 2023 است ، در حالی که هدف آن دستیابی به 315 میلیون کاربر فعال روزانه یا فراتر از آن است 192 میلیون

سهام توییتر روز پنجشنبه پس از گزارش ها بیش از 10 درصد افزایش یافت ، قبل از آنکه برخی از این دستاوردها را در اواخر روز از دست بدهد.[ad_2]

منبع: pezeshk-khabar.ir

ایندکسر