[ad_1]

اپل روز سه شنبه گفت Fitness + ، که آموزش ویدیویی را به صورت تقاضا ارائه می دهد ، در 14 دسامبر آغاز می شود. Peloton که خدماتی مشابه و همچنین دوچرخه و تردمیل های گران قیمت را ارائه می دهد ، گفت که سهام در آغاز معاملات روز سه شنبه پس از اعلام حدود 2٪ کاهش داشت.

سیب (AAPL) Fitness + را برای اولین بار در ماه سپتامبر اعلام کرد و گفت که با عملکرد پیگیری شده توسط Apple Watch سازگار است. هر ماه 9.99 دلار یا هر سال 79.99 دلار هزینه دارد.

برنامه تناسب اندام اپل شامل انواع فیلم های تمرینی – از یوگا و رقص گرفته تا تمرینات قدرتی – است که از طریق iPad ، iPhone یا Apple TV قابل دسترسی است. بسیاری از کلاسهایی که شامل Apple Music هستند نیازی به تجهیزات ندارند و فیلم های جدید هر هفته اضافه می شوند. اپل تأکید کرد که این پیشنهادات آموزشی شامل گزینه هایی برای افراد با هر توانایی ، از جمله کسانی است که تازه کار خود را شروع می کنند.

پلوتون (PTON) عضویت مشابهی را با 12.99 دلار در ماه با کلاسهای درخواستی و زنده ، از جمله یوگا ، دویدن و دوچرخه سواری ارائه می دهد. هزینه عضویت کامل وی ماهیانه 39 دلار است و به سخت افزار Peloton مانند موتور سیکلتش احتیاج دارد.
طبق گفته CNBC ، در سپتامبر ، مدیر عامل Peloton ، جان فولی گفت که اعلامیه تناسب اندام اپل این نوع مطالب را “قانونی” می کند.

“بزرگترین چیزی که من می خواهم بگویم قانونی کردن کامل محتوای تناسب اندام است ، تا جایی که بزرگترین شرکت کلمه وارد کار می شود ، یک شرکت 2 تریلیون دلاری که می گوید محتوای تناسب اندام مهم است. کافی است. برای اپل منطقی است. ” وی خاطرنشان کرد که Peloton از دوچرخه های پیشرفته و تردمیل برخوردار است ، در حالی که اپل برنامه ای برای رقابت با سخت افزارهای تناسب اندام ندارد.

اشتراک تناسب اندام اپل آخرین پیشنهاد در زمینه خدمات در حال رشد خدمات است که این شرکت برای افزایش درآمد در میان فروش ضعیف آیفون به آن اعتماد کرده است. همچنین زمانی اتفاق می افتد که مصرف کنندگان به دلیل همه گیری Covid-19 به طور فزاینده ای به خدمات تناسب اندام دیجیتال روی می آورند.

سلامتی و تناسب اندام مورد توجه اپل واچ قرار گرفت از زمان راه اندازی ، با ویژگی های جدید از جمله نظارت بر اکسیژن خون ، استفاده از ECG ، اعلان های ضربان قلب بالا ، تشخیص سقوط و نظارت بر چرخه قاعدگی.

[ad_2]

منبع: pezeshk-khabar.ir