[ad_1]

این شرکت 9 میلیارد دلار درآمد کل گزارش کرده است. این میزان نسبت به فروش در سه ماهه چهارم کمی پایین تر است ، اما نسبت به دوره قبل 75 درصد افزایش یافته است.

در حالیکه تولید دو مدل گران قیمت خود یعنی مدل S و مدل X را در طول سه ماهه متوقف کرد ، درآمد آن تا حدی متوقف شد ، زیرا آماده تولید نسخه های جدید این وسایل نقلیه و رفع کمبود تراشه های رایانه ای بود که کل صنعت خودرو را با مشکل روبرو کرده بود. .
اما تسلا گفت که “تا حدی با چرخش بسیار سریع به میکروکنترلرهای جدید ضمن توسعه سیستم عامل برای تراشه های جدید ساخته شده توسط فروشندگان جدید ، بر کمبود تراشه غلبه کرده است.” به گفته وی ، تحویل مدل جدید S “باید خیلی زود آغاز شود.” اما این همان پیش بینی انجام شده هنگام گزارش نتایج سه ماهه چهارم سه ماه پیش بود.
معترضین در بهترین نمایشگاه اتومبیل چین از صحنه تسلا بالا می روند
این شرکت همچنین با سرمایه گذاری در بیت کوین پشتیبانی شد. پیش از این ، این شرکت فاش کرده بود که در طی سه ماهه 1.5 میلیارد دلار بیت کوین با برخی از پول نقد خود سرمایه گذاری کرده است. به گفته وی ، فروش بیت کوین در این دوره منجر به سود 101 میلیون دلاری شد.

درآمد و سود در خط مقدم پیش بینی تحلیلگران وال استریت است که توسط Refinitiv بررسی شده است.

سهام از تسلا (TSLA)، که در طی روز معاملاتی بالاتر از انتظار گزارش ، بالاتر بود ، در معاملات بعد از ساعت ها کمی پایین تر بود.

[ad_2]

منبع: pezeshk-khabar.ir