تام بردی یک شرکت NFT تاسیس کرد


قهرمان هفت بار Super Bowl در بهار امسال یک سیستم عامل NFT به نام Autograph راه اندازی می کند. سخنگوی بردی به CNN Business گفت: این برنامه برخی از بزرگترین نامها در ورزش ، سرگرمی ، مد و فرهنگ پاپ را برای همکاری با سازندگان برای تولید مجموعه های منحصر به فرد دیجیتال گرد هم خواهد آورد.

Autograph همچنین NFT را به همراه Brady تولید خواهد کرد.

دلیان روزنبلات ، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Autograph ، به CNN گفت: “Autograph برخی از شاخص ترین نام ها و مارک های جهان را با بهترین هنرمندان دیجیتال در کلاس گرد هم می آورد تا NFT و جامعه نوآورانه طرفداران و مجموعه داران را ایجاد و ایجاد کند. “

NFT یا wildcard قطعات محتوای دیجیتالی مربوط به بلاکچین است ، یک سیستم کتاب دیجیتال که از ارزهای رمزپایه مانند بیت کوین و اتریوم پشتیبانی می کند. در حالی که این ارزهای رمزپایه قابل تعویض هستند ، به این معنی که شما می توانید یک بیت کوین را با یک بیت کوین دیگر معامله کنید ، هر NFT منحصر به فرد است. زنجیره بلوک به خریداران و فروشندگان اجازه می دهد تا صحت و مالکیت را بررسی کنند.

ما NFT خریدیم.  این چیزی است که ما آموخته ایم
هیجان علاقه منجر به فروش نجومی و علاقه افراد مشهور شد. به عنوان مثال ، اخیراً اثری از هنرمند دیجیتال Beeple به قیمت 69 میلیون دلار در Christie’s فروخته شد. گروه راک Kings of Leon آخرین آلبوم خود را با نام NFT و اولین توئیت بنیانگذار توییتر جک دورسی را منتشر کرد که با قیمت 2.9 میلیون دلار به عنوان NFT فروخته شد.

بردی و کارآفرین ریچارد روزنبلات رئیس Autograph خواهند بود. این شرکت همچنین یک تیم مشاور ارشد ، از جمله Apple SVP Eddy Cue ، مدیر عامل شرکت Lionsgate ، جان فلتهایمر ، مدیرعامل Live Nation Entertainment ، مایکل راپینو ، بنیانگذاران DraftKings ، جیسون رابینز و پاول لیبرمن و داون استروف ، مدیر بازرگانی تبلیغات در Spotify و غیره را جمع کرده است. دیگران.

حتما بخوانید:
موتورهای روتاری چگونه کار می کنند

Autograph همچنین دارای پیشنهادهای تعاملی مانند حراج های زنده ، قطره های فیزیکی محصولات و یک تجربه شخصی خواهد بود.

و اگر از خود می پرسید که NFT چقدر می تواند از بهترین فوتبالیست تمام دوران بدست آورد ، فقط به آخر هفته گذشته نگاه کنید. گرانترین کارت بازرگانی تاریخ فوتبال – تازه وارد تام بردی ، به قیمت 2.25 میلیون دلار فروخته شد و رکورد خرید 1.32 میلیون دلار در ماه گذشته توسط مدیر عامل و بنیانگذار FitBit James Park را پشت سر گذاشت.


منبع: pezeshk-khabar.ir

دیدگاهتان را بنویسید