تامین اجتماعی: از هفته جاری حقوق بازنشستگان 38 درصد تعدیل می شود.


پایگاه خبری تحلیلی منتخب (Entekhab.ir):

ایرنا: مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با اشاره به تاکید رئیس جمهور بر اصلاح حقوق بازنشستگان، اعلام کرد: از هفته جاری بحث 38 درصد حقوق به اضافه 550 هزار تومان در احکام جدید مستمری بگیران سایر رده ها لحاظ می شود. و پرداخت حقوق شهریور نیز شامل احکام می شود جدید خواهد بود.

میرهاشم موسوی در مراسم افتتاحیه LDR (زایشگاه تک نفره) بیمارستان حضرت معصومه (س) کرمانشاه با اعلام این خبر گفت: اختیار انجام این کار به اعضای هیات مدیره تامین اجتماعی داده شده است. هیئت امنا که ماه گذشته اصلاحات اولیه و آیین نامه ای را به تصویب رساندند بازنشستگان سایر رده ها براساس مصوبه شورای عالی کار تغییر خواهند کرد.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: توسعه خدمات در حوزه بیمه و درمان از اولویت های حمایت اجتماعی است. 10 ماه پیش در سفری به کرمانشاه در زمینه توسعه خدمات مصوباتی دریافت کردیم که امروز یکی از این پروژه ها افتتاح شد.

وی افزود: بخش LDR بیمارستان حضرت معصومه با هشت اتاق زایمان از نظر کیفیت بی نظیر است و برای ساخت آن بیش از 14 میلیارد تومان هزینه شده است.

موسوی با بیان اینکه یک سوم ولادت های کرمانشاه در بیمارستان حضرت معصومه(س) انجام می شود، گفت: امیدواریم با ارائه خدمات به بیمه شدگان شاهد اثرات افزایش جمعیت در این استان باشیم.

وی گفت: پروژه توسعه کلینیک این بیمارستان از 9 ماه گذشته آغاز شده و اکنون 20 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و متعهد به تقویت منابع پروژه هستیم.

دکتر میشم خجتی پور مدیر اداره بهزیستی استان کرمانشاه نیز در این مراسم گفت: بخش LDR بیمارستان حضرت معصومه یک زایشگاه مدرن و استاندارد است که زایمان در آن به صورت خصوصی در اتاق های جداگانه با حضور پدر کودک انجام می شود. این اداره با حدود 14 میلیارد تومان افتتاح شد.

حتما بخوانید:
اگر نقطه میانی اشغال شده باشد

وی افزود: پروژه های عمرانی زیادی از جمله اورژانس بیمارستان شهدا، درمانگاه تخصصی بهزیستی بیمارستان حضرت معصومه(س) در حال انجام است و تمام تلاش ما برای گسترش و ارتقای کیفیت خدمات این سازمان در استان است. “

بیمارستان شهدا و حضرت معصومه و 2 پلی کلینیک شبانه روزی شماره 1 و 2 در شهر کرمانشاه و همچنین در شهرهای اسلام آباد، گرب، پاوه، جوانرود، بیستون و سنگرقلیه خدمات درمانی رایگان به بیمه شدگان ارائه می کنند. . سازمان های.

سازمان تامین اجتماعی استان کرمانشاه با 420 کارمند و 18 شعبه، 18 هزار و 250 کارگاه، مغازه و کارخانه بزرگ و کوچک را پشتیبانی می کند و در مجموع 255 هزار بیمه شده اولیه و حدود 640 هزار بیمه شده اولیه و ثانویه شامل یک سوم دارد. جمعیت استان 2 میلیون نفر است.

همچنین تامین اجتماعی استان کرمانشاه 64 هزار مستمری بگیر اولیه و 150 هزار مستمری بگیر اولیه و متوسطه دوم دارد که به آنها حقوق پرداخت می کند.

دیدگاهتان را بنویسید