بیل و ملیندا گیتس به ازدواج خود پایان می دهنددر این بیانیه آمده است: “بعد از مدت ها فکر و کار زیاد در مورد روابط ما ، تصمیم گرفتیم به ازدواج خود پایان دهیم.”

این زوج سازمان خیرخواهانه خود ، بنیاد بیل و ملیندا گیتس را با هم در سال 2000 تأسیس کردند. از آن زمان به بعد ، این بنیاد 53.8 میلیارد دلار برای طیف وسیعی از اقدامات مربوط به بهداشت جهانی ، کاهش فقر و موارد دیگر هزینه کرده است.

در این بیانیه آمده است: “ما سه کودک شگفت انگیز بزرگ کرده ایم و بنیادی ساخته ایم که در سراسر جهان کار می کند تا همه مردم بتوانند زندگی سالم و مثمر ثمر داشته باشند.” “ما همچنان به این مأموریت اعتقاد داریم و با هم در بنیاد کار خواهیم کرد ، اما دیگر اعتقاد نداریم که در این مرحله بعدی از زندگی خود می توانیم به عنوان یک زن و شوهر رشد کنیم.”

بیل و ملیندا گیتس در سال 1987 در مایکروسافت – که بیل گیتس آن را تأسیس کرد و در آن زمان به عنوان مدیرعامل کار می کرد ، ملاقات کردند. او به عنوان مدیر محصول به عنوان بخشی از کلاس اول فارغ التحصیلان MBA که به این شرکت پیوستند ، کار کرد و سرانجام با ارتقا رتبه ها ، مدیر کل محصولات اطلاعاتی شد.

این زوج در سال 1994 در هاوایی ازدواج کردند.

در طول یک سال گذشته ، گیتس از طریق بنیاد خود درگیر مبارزه با Covid-19 و تلاش برای تولید و توزیع واکسن در سراسر جهان بوده است. از دسامبر ، این گروه در مجموع 1.75 میلیارد دلار برای پاسخگویی به بیماری همه گیر جهانی متعهد شده بود.

بنیاد بلافاصله درخواست نظر CNN Business را پس نداد.

حتما بخوانید:
اکنون این مسئله برای کلش رویال هم هست

این داستان به روز خواهد شد


منبع: pezeshk-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followershtml nullednulled themesMobil Ödeme NakitMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme