به همین دلیل رستوران های مک دونالد دوربین هایی را در ظروف خود قرار می دهند

[ad_1]

از سال 2013 ، شرکت کامپولوژی مستقر در سانفرانسیسکو از دوربین ها و هوش مصنوعی برای نظارت بر آنچه در سطل های زباله و سطل آشغال در مشاغلی مانند رستوران های مک دونالد و فروشگاه های بزرگ نوردستروم ریخته می شود ، استفاده می کند. موضوع این است که مطمئن شوید سطل های زباله قبل از تخلیه پر شده اند و از آلوده شدن مواد دیگر مانند مقوا به زباله های دیگر جلوگیری کنید تا زباله نشود.

گیتس ، مدیرعامل شرکت Compology ، به راشل کرین از CNN Business گفت: “ما دریافته ایم که اکثر شرکت ها و افراد نیت درستی برای بازیافت دارند ، اما اغلب آنها فقط روش صحیح بازیافت را نمی دانند.”

Compology برای کمک به آنها در انجام صحیح این کار ، دوربین ها و سنسورهای نظارت بر زباله را در ظروف زباله های صنعتی قرار می دهد. دوربین ها چندین بار در روز و هنگام برداشتن ظرف برای دور انداختن عکس می گیرند. یک شتاب سنج به فعال شدن دوربین در روز زباله کمک می کند.

نرم افزار AI تصاویر را تجزیه و تحلیل می کند تا ببیند که ظرف چقدر پر است و همچنین می تواند مشتری را در جایی که نباید باشد مانند کیسه زباله ای که درون یک ظرف زباله پر از سطل های بازیافت مقوا پرتاب می شود ، مطلع کند. گیتس گفت دوربین های این شرکت می توانند میزان مواد غیر قابل بازیافت را کاهش دهند تا 80٪ در ظروف زباله دور ریخته می شود.

به عنوان مثال ، با ظروف مک دونالد در لاس وگاس ، دوربین ها و سنسورهای کمپولوژی نشان داده اند که این شرکت معمولاً کار خوبی در زمینه بازیافت بسته بندی مقوا انجام می دهد. گیتس گفت ، اما گاهی کیسه های زباله به آنجا ریخته می شد.

“پس از دیدن کیسه های زباله به داخل کارتن ها ، ما با ارسال پیامکی به مردم به آنها اطلاع دادیم که باید قبل از رسیدن کامیون صبح روز بعد آن را بردارند و به آنها گفتیم که ظرف بازیافت نوعی آلودگی است که آنها نباید در آینده انجام دهند. ”

برنت بن ، که ده ها رستوران مک دونالد را در مناطق لاس وگاس و ققنوس صاحب و اداره می کند ، برای کمک به رستوران های لاس وگاس از Compology استفاده می کند اطمینان حاصل کنید که کارکنان رستوران به درستی بازیافت می کنند.

وی گفت: “دوربین ها واقعاً آن را ساده کرده اند و پاسخگویی را برای ما ، بلکه همچنین برای تأمین کنندگان ما و شرکتهای حمل و نقل که با آنها کار می کنیم ، فراهم کرده اند.”

گیتس گفت ، Compology سیستم خود را برای مرتب كردن زباله ها به ده ها میلیون تصویر آموزش داده است ، با استفاده از عکس های گرفته شده از ظروف كه هم اكنون برای بهتر شدن كامل و آنچه در داخل است استفاده می شود. تاکنون بیش از 80 میلیون تصویر از 162000 دوربینی که نصب کرده پردازش کرده است.

سیستم هوش مصنوعی کمپولوژی ، آلودگی موجود در تصویر را از یکی از دوربین های خود تشخیص می دهد.

وی گفت: “هرچه تصاویر بیشتری از داخل سطل های زباله به دست آوریم ، می توان از دقت بیشتری نیز برخوردار بود.”

بخشی از دلیل اینکه گیتس کار کمپولوژی را حیاتی می داند این است که ایالات متحده که قبلاً بیشتر ضایعات و زباله های خود را به چین می فرستاد ، دیگر این کار را انجام نمی دهد. چین با اشاره به نگرانی های مختلف زیست محیطی ، واردات مواد قابل بازیافت را از سال 2017 ممنوع کرد آلاینده ها، و ممنوعیت آن را در سال 2018 تمدید کرد.
از آن زمان ، ایالات متحده در تلاش است تا تعیین کند که با مواد قابل بازیافت خود چه کند ، به طوری که برخی از شهرها برنامه های بازیافت را متوقف می کنند. تمیز کردن مواد از کشور می تواند بازیافت را برای کشور آسان کند خود (و در واقع ، این یکی از اهداف آژانس حفاظت از محیط زیست ایالات متحده برای افزایش میزان بازیافت داخلی به 50٪ تا سال 2030 است ؛ در حال حاضر حدود 32٪ است).

هزینه خدمات Compology برای هر کانتینر ماهیانه بین 10 تا 20 دلار هزینه دارد. گیتس گفت ، این کار معمولاً هزاران دلار در سال برای هر ظرف در سال صرفه جویی می کند ، زیرا همچنین می تواند از هوش مصنوعی برای پیش بینی برنامه خدمات هر کانتینر استفاده کند ، بنابراین فقط در صورت احتمال مصرف می شود. پر بودن.

با گذشت زمان ، گیتس امیدوار است که Compology بتواند به استاندارد کردن روش اندازه گیری و گزارش زباله کمک کند – چیزی که در حال حاضر در ایالات متحده سازگار نیست.

گیتس گفت: “شما قادر به اندازه گیری میزان برق ، آب ، بنزین برای دهه ها استفاده کرده اید.” “آنچه ما انجام می دهیم این است كه می توانیم مقدار زباله تولید كنیم.”

[ad_2]

منبع: pezeshk-khabar.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followershtml nullednulled themesMobil Ödeme Nakit