بهترین برنامه های سال 2020 ثابت می کنند که سال چه اندازه ، عجیب و غریب بوده است


از بهترین برنامه های گوگل برای سال 2020 می توان به Disney + و Loóna اشاره کرد که تصاویر و صداهایی را برای کمک به شما در آرامش و آرامش طراحی می کنند به خواب می رود

تقریباً انگار همه ما در خانه نشسته ایم ، در طول سال استرس داریم. اوه ، درست است ما داریم.

همچنین در لیست Google: Squid ، که به شما کمک می کند با تکنیک های تنفس هماهنگ آرام شوید ، از او بود محبوب ترین برنامه “روزانه”. بهترین “برنامه سرگرمی” بود Bazaart ، یک برنامه ویرایش عکس است که به شما امکان می دهد پس زمینه عکس های خود را با پس زمینه و برچسب های سفارشی جایگزین کنید – بنابراین می توانید وانمود کنید که در فضا هستید یا اقیانوس را قایقرانی می کنید ، نه اینکه فقط با لباس خواب در خانه بنشینید.

نوستالژی کمی نیز ممکن است به برخی از کاربران فنی در پیمایش هرج و مرج سال کمک کرده باشد – “SpongeBob: Krusty Cook-off” ، یک بازی کلاسیک جدید که عنوان انتخاب مصرف کننده را برای بهترین بازی سال 2020 گوگل از آن خود کرد. فروشگاه بازی
در مورد اپل ، مقیاس گذاری (ZM) جای تعجب نیست که این برنامه بهترین اپل سال لقب گرفت. و Disney + بهترین برنامه Apple TV لقب گرفت.
برخی از این خدمات نه تنها به ما در زنده ماندن در ماه های دشوار گذشته کمک کرده اند ، بلکه به یک تجارت بزرگ نیز تبدیل شده اند. به هر حال ، ترافیک زوم در ماه مه 3،000٪ افزایش یافت ، زیرا از یک سرویس کنفرانس ویدیویی سازمانی به یک ابزار اصلی تبدیل شد که اکنون در سراسر جهان مورد استفاده قرار می گیرد. برای همه چیز ، از خدمات کلیسا گرفته تا جلسات کابینه. سهام این شرکت در سال جاری نزدیک به 500 درصد سود کسب کرده است.
و در یک سال که دیزنی (از بین برود) دیزنی + مجبور شد پارک های خود را ببندد ، ده ها هزار کارمند خود را اخراج کند و اکران برخی از فیلم های مورد انتظار را به تعویق بیندازد ، ناگهان به خط خون شرکت تبدیل شد.

انتخاب بهترین “اپل” بر اساس “کیفیت ، طراحی خلاقانه ، قابلیت استفاده و فناوری نوآورانه” و همچنین “تأثیر مثبت فرهنگی ، سودمندی و اهمیت” است. نمودار رایگان فروشگاه App اپل ، که بیشترین بارگیری برنامه ها را نشان می دهد ، شامل بزرگنمایی (شماره 1) ، TikTok (شماره 2) ، Disney + (شماره 3) ، خرید آمازون (شماره 11) و DoorDash است. شماره 14)

هر دو شرکت اپل و گوگل روش های استفاده از برنامه ها برای دستیابی به موارد خوب را در یک سال ذکر کردند که مشکلات بهداشتی ، درگیری های اقتصادی و بی عدالتی نژادی در صف اول و مرکز قرار داشت. هر دو برنامه ShareTheMeal سازمان ملل متحد ، که به کاربران امکان می دهد به راحتی پول خود را برای کمک به دیگران اهدا کنند ، به عنوان یک مثال محبوب ذکر می کنند.


منبع: pezeshk-khabar.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>