بهترین برنامه های سال 2020 ثابت می کنند که سال چه اندازه ، عجیب و غریب بوده است


از بهترین برنامه های گوگل برای سال 2020 می توان به Disney + و Loóna اشاره کرد که تصاویر و صداهایی را برای کمک به شما در آرامش و آرامش طراحی می کنند به خواب می رود

تقریباً انگار همه ما در خانه نشسته ایم ، در طول سال استرس داریم. اوه ، درست است ما داریم.

همچنین در لیست Google: Squid ، که به شما کمک می کند با تکنیک های تنفس هماهنگ آرام شوید ، از او بود محبوب ترین برنامه “روزانه”. بهترین “برنامه سرگرمی” بود Bazaart ، یک برنامه ویرایش عکس است که به شما امکان می دهد پس زمینه عکس های خود را با پس زمینه و برچسب های سفارشی جایگزین کنید – بنابراین می توانید وانمود کنید که در فضا هستید یا اقیانوس را قایقرانی می کنید ، نه اینکه فقط با لباس خواب در خانه بنشینید.

نوستالژی کمی نیز ممکن است به برخی از کاربران فنی در پیمایش هرج و مرج سال کمک کرده باشد – “SpongeBob: Krusty Cook-off” ، یک بازی کلاسیک جدید که عنوان انتخاب مصرف کننده را برای بهترین بازی سال 2020 گوگل از آن خود کرد. فروشگاه بازی
در مورد اپل ، مقیاس گذاری (ZM) جای تعجب نیست که این برنامه بهترین اپل سال لقب گرفت. و Disney + بهترین برنامه Apple TV لقب گرفت.
برخی از این خدمات نه تنها به ما در زنده ماندن در ماه های دشوار گذشته کمک کرده اند ، بلکه به یک تجارت بزرگ نیز تبدیل شده اند. به هر حال ، ترافیک زوم در ماه مه 3،000٪ افزایش یافت ، زیرا از یک سرویس کنفرانس ویدیویی سازمانی به یک ابزار اصلی تبدیل شد که اکنون در سراسر جهان مورد استفاده قرار می گیرد. برای همه چیز ، از خدمات کلیسا گرفته تا جلسات کابینه. سهام این شرکت در سال جاری نزدیک به 500 درصد سود کسب کرده است.
و در یک سال که دیزنی (از بین برود) دیزنی + مجبور شد پارک های خود را ببندد ، ده ها هزار کارمند خود را اخراج کند و اکران برخی از فیلم های مورد انتظار را به تعویق بیندازد ، ناگهان به خط خون شرکت تبدیل شد.

انتخاب بهترین “اپل” بر اساس “کیفیت ، طراحی خلاقانه ، قابلیت استفاده و فناوری نوآورانه” و همچنین “تأثیر مثبت فرهنگی ، سودمندی و اهمیت” است. نمودار رایگان فروشگاه App اپل ، که بیشترین بارگیری برنامه ها را نشان می دهد ، شامل بزرگنمایی (شماره 1) ، TikTok (شماره 2) ، Disney + (شماره 3) ، خرید آمازون (شماره 11) و DoorDash است. شماره 14)

هر دو شرکت اپل و گوگل روش های استفاده از برنامه ها برای دستیابی به موارد خوب را در یک سال ذکر کردند که مشکلات بهداشتی ، درگیری های اقتصادی و بی عدالتی نژادی در صف اول و مرکز قرار داشت. هر دو برنامه ShareTheMeal سازمان ملل متحد ، که به کاربران امکان می دهد به راحتی پول خود را برای کمک به دیگران اهدا کنند ، به عنوان یک مثال محبوب ذکر می کنند.


منبع: pezeshk-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followershtml nullednulled themesMobil Ödeme NakitMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme