[ad_1]

گوگل گفت که مدت هاست فروشگاه برنامه آن نیاز به برنامه هایی دارد که محتوای تولید شده توسط کاربر را نمایش می دهند تا سیاست های تعدیل را برای جلوگیری از گسترش سخنان خشن اعمال کنند.

سخنگوی گوگل گفت: “ما از انتشار مداوم در برنامه Parler مطلع هستیم ، كه به دنبال ایجاد خشونت مداوم در ایالات متحده است.” “ما می دانیم که می تواند در مورد سیاست های محتوا بحث و گفتگو کند و حذف سریع همه محتوای متخلف برای برنامه ها دشوار است ، اما برای توزیع یک برنامه از طریق Google Play ، ما به برنامه ها نیاز داریم که نسبت به محتوای لذت بخش تعدیل کنند. با توجه به این تهدید مداوم و فوری برای امنیت عمومی ، ما لیست برنامه های فروشگاه Play را متوقف می کنیم تا اینکه به این موارد بپردازد. ”

توییتر رئیس جمهور ترامپ را به طور دائم ممنوع می کند

این تصمیم ضربه سختی را به طرفداران دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا وارد کرده است ، بسیاری از آنها در سکوی پارلر خانه ای پیدا کرده اند. اما این امر دسترسی آنها به برنامه را کاملاً انکار نمی کند. از آنجا که اندروید فروشگاه برنامه های شخص ثالث را مجاز می داند ، Parler همچنان می تواند در فروشگاه های برنامه غیر مدیریت شده توسط Google میزبانی شود.

این تصمیم گوگل پس از گزارش BuzzFeed News که اپل تهدید کرده است Parler را از فروشگاه App iOS حذف می کند ، صادر شده است. (اپل از اظهار نظر در مورد گزارش خودداری کرد)

پارلر در میان گروهی از سیستم عامل های نسبتاً جدید است که به امید خواستگاری از محافظه کارانی که معتقدند سیستم عامل های بزرگتر نظرات خود را سانسور می کنند ، خواستار جایگزینی برای آزادی بیان شده اند.

فیس بوک ارسال پیام ترامپ را تا پایان دوره کارش ممنوع کرده است

این تعلیق از Google Play در همان شب انجام شد که توییتر حساب رئال رئیس جمهور ترامپrealDonaldTrump را از شبکه اجتماعی خود ممنوع کرد. این اقدام به طور موثر ترامپ را از شبکه اجتماعی ترجیحی خود ، که در طول دوره ریاست جمهوری خود برای دور زدن رسانه های سنتی و هدف قرار دادن دهها میلیون پیرو خود استفاده می کرد ، محروم کرد.

روز قبل ، فیس بوک (FB) و اینستاگرام پست ترامپ را حداقل تا پایان دوره کار خود و شاید “به طور نامحدود” پس از قیام کاپیتول در ایالات متحده ممنوع کرد. سایر سیستم عامل های بزرگ از جمله Twitch و Snapchat نیز حساب رئیس جمهور را مسدود کردند. و بستر تجارت الکترونیکی Shopify فروشگاه های تحت مدیریت کمپین ترامپ و سازمان ترامپ را بسته است.

کانیا یوریف و سارا اوبراین از CNN Business در این داستان سهیم بوده اند.

[ad_2]

منبع: pezeshk-khabar.ir

ایندکسر