بایدن در مسیر تبدیل شدن بهPOTUS: چگونه انتقال قدرت در رسانه های اجتماعی توسعه می یابد


روز چهارشنبه ، بایدن و تیمش به یک لیست طولانی از حساب های رسمی دولت در سیستم عامل های اصلی رسانه های اجتماعی ، از جمله حساب TwitterPOTUS دسترسی خواهند داشت. با لمس یک دکمه ، دولت بایدن یک میگافون دیجیتال را به ارمغان می آورد که توانایی ایجاد اخبار و شکل دادن به تصویر عمومی دولت ایالات متحده را دارد.

انتقال این حساب های رسمی ، که نه تنها شامل نمایندگان بایدن و کاخ سفید ، بلکه تقریباً در همه بخش های دولت است ، به عنوان یک جنبه مهم انتقال گسترده تر به قدرت ظاهر شده است ، به ویژه از زمانی که توییتر به پلت فرم آنلاین ترجیح داده شده رئیس جمهور تبدیل شده است. دونالد ترامپ

دیوید لیزر ، استاد علوم سیاسی و علوم رایانه در دانشگاه شمال شرقی ، گفت: “مطمئناً از ارزش نمادین زیادی برخوردار است.” “مکان اصلی توییتر برای مارک و هویت ترامپ ، لحظه را بسیار مهمتر کرده است.”

ترامپ دستگاه قدرتمند خود را در شبکه های اجتماعی از دست می دهد.  حالا چی؟
علاوه بر حسابPOTUS ایجاد شده در دوران دولت اوباما ، توییترWhiteHouse ،VP ،FLOTUS وPressSec را به دولت جدید منتقل خواهد کرد. توییتر همچنین یک حساب جدیدSecondGentleman برای همسر هریس داگ امهوف معاون رئیس جمهور تازه انتخاب شده کامالا ایجاد کرده است.
این تنها دومین انتقال از طریق ریاست جمهوری ایالات متحده برای توییتر است که از سال 2006 آغاز شده است. اما برخلاف انتقال چهار سال پیش ، دولت بایدن ده ها میلیون پیرو را در هر حساب به ارث نمی برد. در عوض ، افرادی در توییتر که قبلاً حساب های رسمی توییتر کاخ سفید را دنبال کرده اند یا در حال حاضر حساب های “مربوط” بایدن یا هریس توییتر را دنبال می کنند ، هشدارهای درون برنامه ای و سایر اعلان ها درباره روند پشتیبان گیری و گزینه دنبال کردن موارد جدید را دریافت می کنند. این شرکت در a پست وبلاگ.
این تصمیم با انتقاد اردوگاه بایدن روبرو شد و گفت: “غیر ضروری سیاسی می شود که در غیر این صورت انتقال معمول ارتباطات از یک دولت به دولت دیگر است”. از سه شنبه شب ، حسابPOTUS حدود 33 میلیون دنبال کننده دارد ، در حالی که حسابهایFLOTUS وVP به ترتیب 16 میلیون و 10 میلیون نفر دارند.

رویکرد توییتر با سایر شبکه های اجتماعی مانند Snapchat و YouTube در تضاد است ، بر این اساس دولت بایدن پیروان فعلی را در حساب های مربوط به کاخ سفید نگه می دارد.

حتما بخوانید:
شیائومی موفق به اخذ موقت از ممنوعیت سرمایه گذاری در ایالات متحده شده است

فیس بوک و شرکت تابعه اینستاگرام آن حساب ها را در هر دو سیستم عامل مانند صفحات POTUS و FLOTUS در فیس بوک و حساب اینستاگرام کاخ سفید به تیم بایدن منتقل خواهند کرد. این سیستم عامل ها همچنین پیروان صفحه فیس بوک و حساب اینستاگرام جو بایدن را در صفحه و حساب رسمی POTUS کپی می کنند.

در حالی که تیم بایدن نمی تواند جانشین همه شود دنبال کنندگان توییتر کاملاً از ابتدا شروع نخواهند کرد. حساب Biden @ Transition46 بر توییتر به @ WhiteHouse تبدیل خواهد شد ، حسابPresElectBiden بهPOTUS تبدیل خواهد شد ،SenKamalaHarris به VV تبدیل خواهد شد ،
منبع: pezeshk-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followershtml nullednulled themesMobil Ödeme NakitMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme