بامبل خجالت در بدن را ممنوع می کند: “چیز دیگری برای گفتگو پیدا کنید”اکنون مشخص شده است که این شرکت در سیستم عامل خود هیچ جای شرمساری برای بدن ندارد.

این هفته این شرکت در یک پست وبلاگ گفت: “چیز دیگری برای نمایه وی پیدا کنید تا در مورد آن صحبت کند. یا اگر علاقه ای به شخصی ندارید ، می توانید صفحه را به سمت چپ بکشید.” “اگر مطمئن نیستید که پیامی به عنوان شرمساری برای بدن ظاهر می شود ، این یک قانون اساسی است که اصلاً در مورد بدن یا سلامتی کاربر دیگری اظهار نظر نکنید.”
بامبل این هفته شرایط و ضوابط خود را به روز کرد تا صریحاً “ظاهر” را در میان سایر زبانهای تبعیض آمیز نشان دهد که تحمل نمی کند. این لیست همچنین شامل “نژاد ، رنگ پوست ، قومیت ، منشا ملی ، دین ، ​​معلولیت ، گرایش جنسی ، بیان جنسیتی ، هویت جنسیتی” است.
سیاست به روز شده زمانی ظاهر می شود که به نظر می رسد بامبل در وال استریت شروع به کار می کند. این شرکت اسناد اولیه این ماه را برای عرضه اولیه ارائه داده است. طبق این برنامه ، امپراتوری همسریابی بامبل در پایان ماه سپتامبر ماهانه 42.1 میلیون کاربر فعال در هر ماه گزارش کرده است.

این هفته در یک پست وبلاگ ، این شرکت گفت که خجالت بدن می تواند شامل ارائه یک نظر در مورد “بدن خوب” در زیست شناسی سیستم عامل یا اظهارنظر انتقادی درباره بدن یا سلامتی شخص در یک پیام مستقیم به کسی باشد.

این شرکت در یک پست وبلاگ گفت: “خجالت بدن شامل خجالت چربی ، خجالت از سلامتی ، انتقاد از پوست یا مو ، خجالت ظریف ، نظرات ناخواسته و تمسخر از خصوصیات جسمی فرد است.”

حتما بخوانید:
مسائل مربوط به قابلیت اطمینان مدل Y تسلا را به انتهای رتبه بندی Consumer Reports نزدیک می کند

با این حال ، همانطور که سایر سیستم عامل های فناوری دریافتند ، تعریف یک سیاست جدید یک چیز است ، اما اجرای آن می تواند یک چالش بزرگتر باشد. شرکت گفت از اقدامات احتیاطی خودکار برای تشخیص نظرات و تصاویری که منع می کند ، استفاده می کند و همچنین به افرادی که شرم بر بدن گزارش می دهند اعتماد خواهد کرد. به افراد اخطار داده می شود و “وقایع مکرر یا اظهارنظرهای خصوصاً مضر منجر به ممنوعیت دسترسی به سیستم عامل خواهد شد.”

سیاست شرمساری بدن فقط آخرین روشی است که Bumble و بنیانگذار آن Whitney Wolf Hurd قصد دارند این شرکت را به عنوان یک بستر مناسب برای زنان جدا کنند. این شرکت یک بار به طور علنی یک کاربر از مردان زن ستیز را دست انداخته و مسدود کرده و خط مشی گزارش دادن تصاویر ناپسند ارسال شده از طریق پیام های مستقیم به برنامه خود را دارد.


منبع: pezeshk-khabar.ir

دیدگاهتان را بنویسید