این واکسن باعث از بین رفتن رونق زوم نخواهد شد


وی گفت: “من شخصی هستم که در تعامل شخصی اجتماعی رشد می کنم.” جلسات هیئت مدیره سفید ، طوفان مغزی ، توانایی ضربه زدن روی شانه همسایه در صورت داشتن سوال ، و به طور کلی ، فقط فرصتی برای دیدن و ملاقات چهره های جدید. ”

پن ، 27 ساله ، که در شرکت ارتباطات ابری Twilio مستقر در سانفرانسیسکو کار می کند ، در ابتدا سعی کرد این تعاملات را در یک فضای مجازی تکرار کند ، اما در ماه های اخیر کمی راحت تر شده است. هنوز هم ، او آماده است که به دفتر برگردد – اگر نه هر روز ، حداقل حداقل چند بار در هفته.

وی گفت: “اما باید بگویم: من از بزرگنمایی خیلی خسته شده ام.” “مانند ، خستگی بزرگنمایی واقعی است. این یک چیز واقعی است.”

زوم و همتایان آن سالی بنر را سپری کرده اند ، و این به جزئی جدایی ناپذیر از زندگی شغلی و شخصی ما تبدیل شده است ، اما متخصصان شاغل در مورد اینکه می خواهند پس از پایان همه گیری همه گیر به این خدمات اعتماد کنند ، اختلاف نظر دارند.

بعد از یک سال که زوم به یک فاعل برای تعداد بی شماری از خانواده ها تبدیل شد که برای کنفرانس های تجاری ، تولدها ، اولین قرار ملاقات ها و موارد دیگر به او مراجعه می کردند ، برخی مانند پن ترجیح می دهند بازگشت به محدود کردن تعاملات ویدئویی خود را به یک تماس تصادفی از زمان رویارویی.

آنها ممکن است به خواسته خود نرسند.

مایکل اینو ، تحلیلگر ارشد در Video & OTT در مرکز مشاوره بازارهای فناوری جهانی ABI Research ، به CNN Business گفت: “اگرچه ممکن است غرق شود ، کنفرانس ویدئویی و همکاری مجازی برای ماندن در اینجا هستند.”

برای همیشه از راه دور

برای دانستن اینکه چرا ویدئو کنفرانس به جایی نمی رسد ، می توانید با Dhwani Dalal شروع کنید. این جوان 29 ساله که در یک شرکت تجارت الکترونیک مبتدی در نیویورک کار می کند ، طعم زندگی از راه دور را در همه گیر شدن بیماری طعم داشت و نمی خواست آن را کنار بگذارد.

“[I] در واقع ، من هرگز نمی خواهم برگردم ، “او گفت.” همیشه آسیاب می شد ، 6 صبح تا 7 عصر ، عجله می کرد و تکرار می کرد … حالا من جایی دارم که واقعاً برنامه ای را که می خواهم داشته باشم. “

حتما بخوانید:
مایکروسافت در حال نبرد برای اخبار در فیس بوک است و طرف ناشران اروپایی را می گیرد

حضور همه همکارانش در یک تماس تصویری در واقع به او اجازه می داد تا بیشتر با آنها آشنا شود. وی افزود: “من با همكاران ارتباط برقرار كردم و روابطی برقرار كردم كه اگر در دفتر باشم ، هرگز مجبور نخواهم شد با آنها صحبت كنم.”

مشاغل از قبل شروع به انطباق با انتظارات کارکنانی مانند دلال کرده اند.

Webex ویژگی های خود را بهبود می بخشد تا بتواند با Zoom رقابت کند
چندین شرکت به ویژه شرکت های بزرگ فناوری قبلاً از کارگرانی که به شهرهای دیگر نقل مکان می کنند و از راه دور کار می کنند حمایت خود را اعلام کرده اند. توییتر در اوایل سال جاری اعلام کرد که به کارمندان اجازه می دهد برای همیشه از راه دور کار کنند ، در حالی که مدیر عامل فیس بوک مارک زاکربرگ تخمین می زند 50٪ از نیروی کار شرکت او می تواند تا سال 2030 از راه دور کار کند.
شرکت های سنتی تر نیز در جهتی مشابه حرکت می کنند. کارمندان دویچه بانک حداقل تا ژوئیه 2021 از خانه کار خواهند کرد و شرکت خودروسازی فرانسوی PSA که صاحب پژو ، سیتروئن و واکسهال است ، گفته است که همه کارکنان غیرتولیدی از این پس از راه دور کار خواهند کرد.

دیمیتری دادیوموف ، بنیانگذار نرم افزار پرداخت خزانه داری Bay Area Modern Treasury ، می گوید که بیشتر نیروی کار آن در حال حاضر کم است و 18 کارمند در 9 شهر آمریکا مستقر شده اند.

دادیوموف به سی ان ان بیزینس گفت: “وقت آن که فرا برسد ، ما یک دفتر افتتاح خواهیم کرد ، اما از کارمندان اداری و از راه دور پشتیبانی خواهیم کرد و کارمندان از راه دور را نیز استخدام خواهیم کرد.”

شرکت هایی که روزگاری نمی خواستند به کارمندان خود اجازه دهند از راه دور کار کنند یا نگران مسائل امنیتی بالقوه استفاده از سرویس های ابری بودند ، اکنون مجبور به این کار شده اند و فهمیده اند که این امر مانند گذشته بد نیست. تصور کرد ، اینوی گفت.

حتما بخوانید:
CES 2021 مربوط به فناوری های همه گیر است

حتی برای کارگرانی که تصمیم به بازگشت به دفاتر خود دارند ، اگر حداقل برخی از همکاران از راه دور به کار خود ادامه دهند ، جلسات همچنان یک م videoلفه ویدئویی خواهد داشت.

خستگی را افزایش دهید

با این حال ، افزایش مقیاس فقط تماس های تجاری و جلسات نیست. بیشتر مراودات و مجالس شخصی ما – شام شکرگذاری ، اوقات خوش ، قرار داد های گاه به گاه با دوستان – مجبور شدند امسال از طریق ویدئو ساخته شوند.

زمان ثابت روی صفحه می تواند طاقت فرسا باشد و عبارتی را به وجود آورد که پن برای توصیف احساس خود به کار می برد: افزایش خستگی.

بسیاری از مکالمات که قبلاً در یک گفتگوی فی البداهه بین همکاران یا یک جلسه غیررسمی در دفتر انجام می شد ، اکنون باید علاوه بر جلسات ، برنامه ریزی شود.

جفری هال ، استاد مطالعات ارتباطات در دانشگاه کانزاس و نویسنده کتاب اخیر درباره فناوری ، گفت: “این افزایش تصادفی نیست ، شما باید در صورت استفاده از آن عمدی باشید.” وی افزود: “وقتی مردم می گویند مزایای بزرگنمایی ، همچنین می گویند ،” فقط دلم برای اینكه بتوانم از كنار همكارم عبور كنم “احساس می شود.”

هرکسی که می شناسید از زوم استفاده می کند.  این برنامه نبود

هال می گوید که قطع تماس ویدئویی برای اجتماعات اجتماعی احتمالاً جایگزینی برای جمع شدن در بدن وجود ندارد.

وی گفت: “در واقع ، من انتظار دارم كه این روند به رفتار بسیار بسیار كم فركانس سقوط كند و دلیل آن این است كه من فكر نمی كنم همه گیری آنقدر طولانی باشد كه بتواند تغییرات دریایی را تشخیص دهد.” “با این حال ، ممکن است مردم با چت ویدیویی به گونه ای احساس راحتی کنند که بتوانند از آن به عنوان مساوی مانند تلفن استفاده کنند.”

دلال معتقد است که تماس های ویدئویی پس از پایان همه گیری ، بخشی جدایی ناپذیر از زندگی کاری او خواهد بود.

وی گفت: “این ایده که ما برای تولید مثمر باید روزانه 10 ساعت در دفتر باشیم ، این خیلی سریع به اشتباه ثابت شد.” “من فکر می کنم بعضی از صنایع به هر حال به آنجا رفته اند ، اما این همه گیری حداقل برای یک دهه تسریع شده است.


منبع: pezeshk-khabar.ir