[ad_1]

این گزینه با روشن شدن یک گروه آزمایشی کوچک جهانی آغاز می شود چهار شنبه. اینستاگرامرها ممکن است تصمیم بگیرد که تجربه اصلی را که شامل پسندیدن های قابل مشاهده است ، حفظ کند.

اینستاگرام آزمایش گزینه پنهان کردن لایک ها را آغاز کرده است انتشارات در سال 2019 ، ابتدا در کانادا و بعداً در سراسر جهان. اینستاگرام در آن زمان گفت تا زمانی که پیروان نتوانند تعداد کل پسندیدن ها را در یک پست دریافت شده ببینند ، صاحب حساب همچنان می تواند بینندگان پست می توانند برای دیدن لیست کاملی از حسابهایی که از آن پسندیده اند کلیک کنند ، اما کل آنها را نمی توانند ببینند دوست دارد.
این آزمایش “برای دیدن اینکه آیا فشاری کاهش می یابد” برای کاربران هنگام ارسال بر روی سیستم عامل ، سخنگوی سازمان ، انجام شده است فیس بوک (FB)که صاحب اینستاگرام است. برخی از افراد این ویژگی را مفید می دانند ، اما سخنگوی گفت ، دیگران هنوز می خواستند مانند نمودارها باشند تا بتوانند آنچه را که محبوب است ردیابی کنند.

پسندیدن هایی که به عنوان قلب در اینستاگرام ظاهر می شوند ، شاخص اصلی ایجاد تعامل در سیستم عامل هستند. اما آنها همچنین برخی از مصرف کنندگان را به ارتباط عزت نفس با میزان انباشته خود سوق داده اند.

در ماه مارس ، اینستاگرام پس از گسترش تصادفی تست ویژگی طولانی مدت خود ، برخی از کاربران خود را برای مدت کوتاهی پنهان کرد. در نتیجه این حادثه ، چندین کاربر اینستاگرام اعلام کردند که تغییر در پروفایل های خود را مشاهده کرده اند و تعداد لایک ها با این عبارت جایگزین شده است “[example username] و دیگران “به قلب.

سخنگوی گفت ، آزمایش ویژگی جدید فقط در ابتدا در اینستاگرام انجام می شود ، اما این شرکت همچنین در حال کشف تجربه مشابهی برای فیس بوک است.

[ad_2]

منبع: pezeshk-khabar.ir