اکنون می توانید مواد غذایی آمازون را به گاراژ خود تحویل دهید


نحوه کار به این صورت است: ابتدا شما به یک درب گاراژ هوشمند یا Wi-Fi سازگار نیاز دارید. هنگامی که این مورد برای کار با برنامه Key by Amazon تنظیم شد ، اعضای Prime می توانند از طریق Whole Foods یا Amazon Fresh به صورت آنلاین خرید کنند و هنگام تحویل پرداخت “تحویل کلید” را انتخاب کنند.

در روز تحویل ، راننده از اسکنر دستی آمازون برای باز کردن درب گاراژ شما استفاده می کند (آمازون دسترسی یک باره رانندگان را از طریق دستگاه فراهم می کند). رانندگان مواد غذایی را داخل آن جا گذاشته و در را پشت سر خود می بندند. تحویل در زمان واقعی به مشتریان اطلاع داده می شود. والمارت (WMT) در حال حاضر خدمات مشابهی را ارائه می دهد.

آمازون سالهاست که بخش غذا را زیر نظر دارد. اما خرید آنلاین مواد غذایی در حالی که بسیاری از افراد سعی در جلوگیری از خرید داشتند ، شروع به تسخیر همه گیر نکرده اند. اکنون آمازون شرط بندی کرده است که مردم به خرید آنلاین مواد غذایی ادامه دهند.

در ماه نوامبر ، او آزمایش سرویس تحویل غذا را در گاراژهای پنج شهر آغاز کرد. اکنون این امکان را برای هر کسی که به مواد غذایی آمازون دسترسی دارد فراهم می کند – میلیون ها مشتری در حدود 5000 شهر ایالات متحده.

مردم 5000 شهر می توانند مواد غذایی را از طریق آمازون به گاراژهای خود تحویل دهند.

ریچل دالتون ، مدیر تجارت الکترونیکی در مشاور کانتار ، گفت: “غذا مطمئناً در حال حاضر یک استراتژی اصلی برای آمازون است ، به عنوان بخشی از یک چشم انداز کلی استراتژیک برای حضور بیشتر در زندگی مشتری و بخشی از زندگی روزمره مشتری.” “آمازون به طور موثر در مواد غذایی رقابت می کند ، اگرچه ممکن است شما آمازون را به عنوان یک بقال تصور نکنید.”

حتما بخوانید:
توییتر پس از ارسال توییت در حال آزمایش گزینه لغو است

این شرکت چهار سال پیش Whole Foods را خریداری کرد و اخیراً افتتاح مکان های بیشتری را برای آمازون تازه آغاز کرده است که مواد غذایی نیز می فروشد. آمازون سال گذشته حدود دوازده مکان تازه در سراسر ایالات متحده افتتاح کرده است و می گوید که قصد دارد چهار فروشگاه دیگر افتتاح کند. تحلیلگران مواد غذایی می گویند ده ها نفر دیگر ممکن است روی عرشه باشند.

آمازون امیدوار است که فروشگاه های Fresh با افزایش وفاداری نسبت به برنامه اشتراک ، اعضای Amazon Prime را به خرید از طریق Amazon تشویق کنند.

دالتون گفت: تحویل به گاراژها “فقط نمونه دیگری از ارزش افزوده برای اعضای Prime است.”


منبع: pezeshk-khabar.ir

دیدگاهتان را بنویسید