[ad_1]

ورایزون (VZ) و The Met در حال راه اندازی سکویی هستند که به بینندگان امکان بازدید از موزه و دیدن بسیاری از آثار هنری معروف آن را از خانه می دهد ، تجربه ای که می تواند با فناوری 5G و واقعیت افزوده تقویت شود. مدیرعامل ورایزون ، هانس وستبرگ ، طی یک سخنرانی اصلی در نمایشگاه لوازم الکترونیکی مصرفی ، همکاری روز دوشنبه را اعلام کرد.
ابزاری که “The Un Unframed” نامیده می شود ، روشی است که Verizon می تواند برخی از کاربردهای 5G را به نمایش بگذارد – که دارای پهنای باند بالاتر ، سرعت بیشتر و تأخیر کمتر از شبکه های 4G LTE است. این پلتفرم رایگان بازدهی برای Verizon نخواهد داشت ، اما در صورت بروزرسانی می تواند مزایای آن را برای مشتریان و مشاغل برجسته کند. شرکت های مخابراتی پس از صرف چندین سال و میلیاردها دلار ساخت شبکه جدید آماده نشان دادن استفاده از 5G هستند.

طرفداران هنر می توانند تا پنج هفته آینده از طریق تلفن هوشمند به The Unframed دسترسی پیدا کنند. این در هر دو دستگاه 4G و 5G کار می کند ، اگرچه کاربران 5G به ویژگی خاصی دسترسی دارند.

تور از سالن بزرگ ، ورودی The Met آغاز می شود. سپس کاربران می توانند از طریق گالری های مختلف پیمایش کنند. جابجایی تلفن به بینندگان امکان می دهد تجسم سه بعدی آثار هنری را در هر دیوار مشاهده کنند. با کلیک کردن برای ورود به یک اتاق جدید ، این سکوی صداهای قدم هایی را که در موزه آرام قدم می زنند بازتولید می کند. برای برخی از کارهای هنری ، از معبد مصر باستان در دندور گرفته تا نقاشی های سزان و ون گوگ ، می توانید برای بزرگنمایی و کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید.

مصرف کنندگانی که تلفن های آنها با پهنای باند 5G فوق العاده سریع Verizon کار می کند به ویژگی خاصی دسترسی دارند: قفل برخی از کارهای هنری را برای “قرض گرفتن” و نمایش در خانه با AR باز کنید ، و آن را به عنوان یک اثر هنری نشان دهید وقتی از طریق لنز دوربین گوشی مشاهده می شود ، بر روی دیوار کاربر آویزان می شود.
وستبرگ گفت: این نوع ارائه AR “چیزی است که بدون 5G امکان پذیر نیست”. سرویس باند پهن 5G Verizon در بیش از 60 شهر موجود است و بیشتر کاربران بی سیم (از همه اپراتورها) هنوز به دستگاه هایی که در شبکه جدید کار می کنند ارتقا نیافته اند.
سکوی Met Unframed به کاربران این امکان را می دهد تا از نزدیک به برخی از اشیا famous معروف موزه از جمله معبد دندور مصر باستان نگاهی دقیق بیندازند.

گالری های دیجیتال برای “به چالش کشیدن یا تولید مثل تقریباً” فضا ها در موزه واقعی طراحی شده اند و به گفته ورایزون با کمک متخصصان Met ، هنرمندان 3D و عکاسان کارمندان موزه ایجاد شده اند.

ماکس هولاین ، کارگردان گفت: “مأموریت ما از زمان تأسیس The Met 150 سال پیش ، برقراری ارتباط بین افراد با هنر و ایده ها و با یکدیگر بوده است – چیزی که در ماه های گذشته در انزوا و ناامنی ثابت کرده ایم که از هر زمان دیگری قوی تر است.” در بیانیه ای از The Met ، آمده است. “Met Unframed” راه هایی را برای درک ، تجربه و قدردانی از هنر گسترش می دهد. “

ورایزون در همکاری مشابه با موسسه اسمیتسونیان در واشنگتن در حال کار است تا واقعیت افزوده سه بعدی را ایجاد کند که به کاربران اجازه می دهد با مجموعه آثار تاریخی خود درگیر شوند.

سایر برنامه های 5G که توسط وستبورگ در جریان گزارش اصلی CES مورد بحث قرار گرفته است شامل تحویل هواپیماهای بدون سرنشین و کمی سرگرم کننده تر خدمات سرگرمی مانند کنسرت های مجازی است که به طرفداران این امکان را می دهد که احساس کنند از صحنه تماشا می کنند. Met Unframed یکی از بسیاری از نوآوری های تکنولوژیکی است که برای تحمل پذیرتر شدن زندگی همه گیر ، طراحی شده است که در CES امسال رونمایی شد.

[ad_2]

منبع: pezeshk-khabar.ir

ایندکسر