اپل Parler را دوباره در App Store آزاد خواهد کرداین تصمیم زمینه را برای بارگیری مجدد Parler ، یک برنامه محبوب محافظه کاران ، از جمله برخی از اعضای راست افراطی ، در دستگاه های اپل فراهم می کند.

در این نامه خطاب به سناتور مایک لی و نماینده کن باک و دریافت آن توسط CNN توضیح داده شده است که از آنجا که این برنامه در ژانویه به دلیل نقض قوانین از سیستم عامل اپل حذف شد ، Parler “به روزرسانی های برنامه خود را ارائه داد و محتوای آن را تعدیل کرد. ”

در تاریخ 14 آوریل ، تیم بررسی برنامه های اپل به پارلر گفتند که تغییرات پیشنهادی کافی است ، این نامه ادامه یافت. اکنون تنها کاری که پارلر باید انجام دهد چرخاندن کلید است.

در این نامه آمده است: “اپل انتظار دارد برنامه Parler به روز شده به محض انتشار توسط Parler در دسترس باشد.”

اپل و پارلر بلافاصله به درخواست ها برای اظهار نظر پاسخ ندادند.

Parler ، جایگزینی برای فیس بوک (FB) و توییتر (TWTR) که پناهگاه آزادی بیان محسوب می شود ، در اوایل ژانویه و پس از آشوب های 6 ژانویه در کاپیتول در ایالات متحده از سیستم عامل های اصلی فناوری حذف شد.
Parler توسط فروشگاه های اپلیکیشن اپل و اپلیکیشن های گوگل و همچنین سرویس های وب آمازون که میزبان محصول این شرکت بود راه اندازی شد.


منبع: pezeshk-khabar.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>