[ad_1]

تغییر برای مشاغل کوچک از اول ژانویه اعمال می شود ، سیب (AAPL) گفت: در حالی که برنامه هایی که سالانه بیش از 1 میلیون دلار درآمد دارند همچنان تحت پوشش هزینه 30٪ موجود اپل قرار می گیرند.

بلافاصله مشخص نبود که چند توسعه دهنده برنامه کوچک تحت تأثیر این تغییر قرار خواهند گرفت. اعلامیه اپل فقط می گوید که این بروزرسانی به نفع “اکثر توسعه دهندگان” در App Store خواهد بود. اپل از ارائه توضیحات خودداری کرد.

بیش از 97٪ ناشران برنامه های iOS که توسط شرکت معیارهای برنامه Sensor Tower ردیابی می شوند ، سالانه کمتر از 1 میلیون دلار در مصرف برنامه مبتنی بر درآمد تولید می کنند. Sensor Tower به CNN Business گفت: فعالیت اقتصادی این توسعه دهندگان تقریباً 5 درصد از کل درآمد فروشگاه App iOS در سال 2019 را نشان می دهد.

هزینه های اپ استور اپل به طور فزاینده ای تحت کنترل قرار می گیرد زیرا قانون گذاران و نهادهای نظارتی سلطه اپل بر iOS را دوباره تنظیم کرده اند.

اپل در حال جنگ برای آینده App Store است.  در اینجا آنچه در معرض خطر است
اعضای برجسته کمیته قضایی مجلس در پاییز امسال در گزارش قابل توجهی دریافتند که اپل به همراه آمازون ، فیس بوک و گوگل از “قدرت انحصار” برخوردار بوده و از این قدرت به روش های ضد رقابتی استفاده می کنند.
علاوه بر هزینه های فروشگاه های برنامه ، سیاست های توسعه دهنده اپل به دلیل کمک به حفظ سلطه شرکت مورد انتقاد قرار گرفته است. تابستان امسال ، اپیک گیمز ، سازنده بازی پرطرفدار Fortnite ، شکایتی ضد انحصاری علیه اپل تشکیل داد که می تواند نحوه کار فروشگاه های برنامه در ایالات متحده را تغییر دهد. این هفته ، اپیک پرونده قضایی خود را علیه اپل به استرالیا گسترش داد.

اپل قبلا گفته بود که ساختار هزینه منعکس کننده روش معمول در صنعت خدمات دیجیتال است – امسال گزارش تأیید این گزاره را از شرکت مشاور Analysis Group سفارش داد. اپل همچنین گفت که سیاست های آن در جهت بهبود امنیت مصرف کننده است.

سخنگوی اپل در پاسخ به این س ifال که آیا ممکن است کنترل های اخیر ضد انحصار در اعلامیه روز چهارشنبه نقشی داشته باشد ، پاسخ مستقیمی نداد ، اما به CNN Business گفت که او فقط هزینه هایی را که سازندگان باید پرداخت کنند کاهش داده است.

طرفداران اقدام ضد انحصاری تهاجمی از تصمیم روز چهارشنبه به عنوان نتیجه فشار عمومی استقبال کردند.

“فقط شبح ضد انحصار باعث ایجاد تغییر در ساختار بازار می شود” توییت مت استولر ، مدیر تحقیقات در پروژه آزادی های اقتصادی آمریکا ، با استناد به تحقیقات اتاق و دادخواست های حماسی.[ad_2]

منبع: pezeshk-khabar.ir

ایندکسر