اوراکل دوباره به آستین نقل مکان می کند


این جمعه اعلام کرد این شرکت دفتر مرکزی خود را به پایتخت ایالت آستین منتقل خواهد کرد. همچنین سیاست کار انعطاف پذیرتری برای کارمندان خود ، که می توانند محل کار خود را در دفتر کار انتخاب کنند یا از خانه به کار خود ادامه دهند ، ارائه داده است.

“ما معتقدیم که این حرکات بهترین موقعیت است اوراکل (ORCL) “برای رشد و رشد ، و ما به کارمندان خود انعطاف پذیری بیشتری در محل و نحوه کار آنها خواهیم داد ،” سخنگوی دبورا هلینگر به CNN Business گفت. ما به پشتیبانی از مراکز مهم اوراکل در سراسر جهان ، از جمله مراکز ایالات متحده مانند Redwood Shores ، آستین ، سانتا مونیکا ، سیاتل ، دنور ، اورلاندو و برلینگتون ، ماساچوست ، و غیره ادامه خواهیم داد و انتظار می رود با گذشت زمان مکان های دیگری را نیز اضافه کنیم. . “
ایلان ماسک می گوید که به تگزاس نقل مکان کرده است
این خبر ابتدا توسط بلومبرگ گزارش شد.
اوراکل (ORCL) یکی از قدیمی ترین شرکت ها در سیلیکون ولی است که در سال 1977 در سانتا کلارا تاسیس شد و دفتر مرکزی آن در شهر مجاور شهر ردوود است.

ارائه دهنده خدمات نرم افزاری و ابری 135000 کارمند در سراسر جهان دارد.

اوراکل ، که اخیراً خبر اصلی پیشنهاد مشترک خود با والمارت برای خرید TikTok مورد علاقه رسانه های اجتماعی را به خود اختصاص داده است ، آخرین افزایش شرکت های بزرگ فناوری و مدیران است که به تگزاس نقل مکان می کنند.
شرکت Hewlett-Packard Enterprises ، یک شرکت تابعه از شرکت ، پیشگام در سیلیکون ولی ، هفته گذشته اعلام کرد که مقر خود را به هوستون منتقل می کند. چندین شرکت فناوری کوچکتر مانند SignEasy ، QuestionPro و DZS (قبلاً با نام راه حل های Dasan Zhone شناخته می شدند) نیز از کالیفرنیا به تگزاس منتقل شده اند.

سیلیکون ولی به دلیل قیمت گزاف املاک و مستغلات مشهور است و کالیفرنیا از مالیات بر درآمد شخصی بالایی برخوردار است ، در حالی که تگزاس چنین نیست.

الون ماسک ، مدیر عامل تسلا و اسپیس ایکس ، اوایل این هفته اعلام کرد که او به تگزاس نقل مکان کرده است ، اگرچه شرکت هایش همچنان در کالیفرنیا مستقر خواهند شد.


منبع: pezeshk-khabar.ir

حتما بخوانید:
خریداران Instacart پاسخ هایی را برای حساب های غیرفعال شده نادرست درخواست می کنند

دیدگاهتان را بنویسید