اوبر انتظار دارد که کارمندان حداقل سه روز در هفته را در دفتر بگذرانندنیکی کریشنامورتی ، مدیرعامل شرکت ، در بلاگ گذاری روز چهارشنبه گفت ، از سپتامبر ، شرکت در حال انتقال به “مدل ترکیبی” برای کارکنان خود “با انتظار واضح که آنها 3 روز در هفته نیز وارد دفتر می شوند”.
داده های داخلی شرکت نشان می دهد که دو سوم از اوبر (UBER) کریشنامورتی افزود ، کارمندان ترکیبی از دفتر و کار در خانه را ترجیح می دهند.
چندین شرکت بزرگ دره سیلیکون پس از اولین تعطیلی سال گذشته دفاتر خود را به آرامی باز می کنند و یک نقشه راه بالقوه برای نحوه کار دفتر در سال دوم شیوع ویروس کرونا ارائه می دهند.
فیس بوک (FB) و گوگل (GOOGL) طی هفته های آینده هر دو برای بازگشایی خلیج سانفرانسیسکو با ظرفیت محدود سیب (AAPL) گزارش شده است که وی پذیرش کارگران را در ماه مه گذشته آغاز کرد.

ماه گذشته ، اوبر پردیس جدید خود را در میسیون بی ، سانفرانسیسکو افتتاح کرد که ساخت و سازها را در طی همه گیری به پایان رساند. در ابتدا دفتر با ظرفیت 20٪ افتتاح شد و به کارمندان اجازه بازگشت داوطلبانه داده شد.

این شرکت خوشامدگویی حدود 3500 کارمند در منطقه خلیج فارس و بیش از 22000 کارمند در سراسر جهان دارد. این شرکت گفت ، کارگرانی که دور شده اند باید تا 13 سپتامبر قبل از همه گیری همه گیر به صندلی های خود بازگردند.

کریشنامورتی همچنین بررسی کرد که چرا به کارگران Uber فرصت دوری از همسالان خود داده نمی شود. توییتر (TWTR) و فیس بوک

وی گفت: “چرا ما تغییری بنیادین ایجاد نکردیم؟ در پایان ، همه چیز به نوع شرکتی برمی گردد که ما می خواهیم باشیم.” “تجارت ما همچنین در دنیای واقعی ، در خیابانهای هزاران شهر وجود دارد و مهم است که با مکانهایی که خدمت می کنیم در ارتباط باشید.”

حتما بخوانید:
ده چیزی که درباره زمین نمی دانید


منبع: pezeshk-khabar.ir

دیدگاهتان را بنویسید