[ad_1]

احساسات PogChamp Twitch یکی از احساسات بسیار قدیمی پلتفرم است و اغلب توسط بازیکنان به عنوان نشانه شادی و تعجب استفاده می شود. اما شخص برجسته در شکلک ، Street Fighter طرفدار و کارآفرین Ryan Gutierrez ، پس از ارسال درخواست برای “ناآرامی های مدنی” در توییتر در روز چهارشنبه ، مورد توجه قرار گرفت.

گوتیرز که زیر این توییت توئیت کرده بود ، زنی را که پس از شلیک در تپه کپیتول به شهادت رسید ، شهید #MakeAmericaGreatAgain دوباره نامید و بر ناآرامی های داخلی در واکنش به مرگ او اصرار کرد. او توئیت دیگری را ادعا کرد که سانسور می شود و گفت: “PS Big Brother Twitter به من اجازه نمی دهد URL را ارسال کنم ، بنابراین اگر فکر نمی کنید سانسور فناوری بزرگ واقعی است ، اینجا هستید.”

گوتیرز در مورد ممنوعیت احساسات توسط Twitch توئیتی نگذاشته و به درخواست ها برای اظهار نظر پاسخ نداده است.
گیمرها هنگام جشن گرفتن یک پیروزی غافلگیرانه در بازی یا به اشتراک گذاشتن چیزی که فکر می کنند بسیار عالی است ، “PogChamp” یا تغییراتی مانند “Poggers” و “Pog” می گویند. شکلک ها ، مانند شکلک ها ، اغلب تبلیغات ناخواسته هستند در حالی که پخش کننده ها بازی می کنند یا با طرفداران صحبت می کنند.

احساسات PogChamp ناشی از یک ویدیوی 2010 از گوتییرز بود ، جایی که او با غافلگیری ، چشمهایش باز و دهانش را باز کرد.

توییچ روز چهارشنبه اذعان کرد که “ما می خواهیم روحیه و استفاده از Pog به زندگی ادامه دهد – این بسیار مهمتر از شخص به تصویر کشیده شده یا تصویر است – و در فرهنگ Twitch جایگاه بزرگی دارد. با این حال ، با وجدان خوب نمی توانیم اجازه استفاده از تصویر را بدهیم. “این پلت فرم گفته است که برای ایجاد یک احساس جایگزین کار خواهد کرد.

ممنوعیت روز چهارشنبه طرفداران خواستار تبدیل شدن شخص جدید به چهره احساسات PogChamp برای جایگزینی گوتیرز می شوند ، بسیاری از آنها داوطلبانه شبیه یا شبیه پخش کننده های Twitch مورد علاقه خود را می پذیرند.

فیس بوک و توییتر نیز در واکنش به ناآرامی های روز چهارشنبه اقدام کردند و حساب های رئیس جمهور دونالد ترامپ را به حالت تعلیق درآوردند تا دامنه پست های خود در شبکه های اجتماعی را به طرفداران خود ، از جمله کسانی که به پایتخت حمله کردند ، محدود کند.

[ad_2]

منبع: pezeshk-khabar.ir

ایندکسر