انتشار پیام PogChamp به دلیل پیوند به خشونت در کپیتول ممنوع استاحساسات PogChamp Twitch یکی از احساسات بسیار قدیمی پلتفرم است و اغلب توسط بازیکنان به عنوان نشانه شادی و تعجب استفاده می شود. اما شخص برجسته در شکلک ، Street Fighter طرفدار و کارآفرین Ryan Gutierrez ، پس از ارسال درخواست برای “ناآرامی های مدنی” در توییتر در روز چهارشنبه ، مورد توجه قرار گرفت.

گوتیرز که زیر این توییت توئیت کرده بود ، زنی را که پس از شلیک در تپه کپیتول به شهادت رسید ، شهید #MakeAmericaGreatAgain دوباره نامید و بر ناآرامی های داخلی در واکنش به مرگ او اصرار کرد. او توئیت دیگری را ادعا کرد که سانسور می شود و گفت: “PS Big Brother Twitter به من اجازه نمی دهد URL را ارسال کنم ، بنابراین اگر فکر نمی کنید سانسور فناوری بزرگ واقعی است ، اینجا هستید.”

گوتیرز در مورد ممنوعیت احساسات توسط Twitch توئیتی نگذاشته و به درخواست ها برای اظهار نظر پاسخ نداده است.
گیمرها هنگام جشن گرفتن یک پیروزی غافلگیرانه در بازی یا به اشتراک گذاشتن چیزی که فکر می کنند بسیار عالی است ، “PogChamp” یا تغییراتی مانند “Poggers” و “Pog” می گویند. شکلک ها ، مانند شکلک ها ، اغلب تبلیغات ناخواسته هستند در حالی که پخش کننده ها بازی می کنند یا با طرفداران صحبت می کنند.

احساسات PogChamp ناشی از یک ویدیوی 2010 از گوتییرز بود ، جایی که او با غافلگیری ، چشمهایش باز و دهانش را باز کرد.

توییچ روز چهارشنبه اذعان کرد که “ما می خواهیم روحیه و استفاده از Pog به زندگی ادامه دهد – این بسیار مهمتر از شخص به تصویر کشیده شده یا تصویر است – و در فرهنگ Twitch جایگاه بزرگی دارد. با این حال ، با وجدان خوب نمی توانیم اجازه استفاده از تصویر را بدهیم. “این پلت فرم گفته است که برای ایجاد یک احساس جایگزین کار خواهد کرد.

حتما بخوانید:
آشنایی با فنون شنا

ممنوعیت روز چهارشنبه طرفداران خواستار تبدیل شدن شخص جدید به چهره احساسات PogChamp برای جایگزینی گوتیرز می شوند ، بسیاری از آنها داوطلبانه شبیه یا شبیه پخش کننده های Twitch مورد علاقه خود را می پذیرند.

فیس بوک و توییتر نیز در واکنش به ناآرامی های روز چهارشنبه اقدام کردند و حساب های رئیس جمهور دونالد ترامپ را به حالت تعلیق درآوردند تا دامنه پست های خود در شبکه های اجتماعی را به طرفداران خود ، از جمله کسانی که به پایتخت حمله کردند ، محدود کند.


منبع: pezeshk-khabar.ir

دیدگاهتان را بنویسید