امنیت خانه هوشمند چیست ؟ چگونه خانه هوشمند میتوان خانه ای امن ایجاد کند؟ هایکا

در گذشته، به خانه‌های هوشمند به تیتر سبک زندگی مجلل نگاه میشد البته امروزه قسمت مهمی از زندگی ما است. همانطور که امروز زندگی بدون موبایل هوشمند برای ما غیر‌قابل‌تصور خانه هوشمند هیربد است، در‌آینده‌ای نزدیک این واقعه درمورد خانه‌های هوشمند خواهد‌افتاد. تمامی همین فرآیند فقط در کسری از ثانیه بر روی می‌دهند، البته X10 اهمیت محدودیت‌هایی هم هست.
پروتکل های ارتباط بی سیم در طرز هایی که بدون استفاده از سیم دستگاه ها و تجهیزات کلیدی یکدیگر رابطه دارند، از پروتکل هایی نظیر ENocean ،Zway ،Zigbee و … به کارگیری می شود.در روش هایی که ارتباط دربین سنسورها، کنترلرها و عملگرها از نحوه کابل برقرار می شود از پروتکل هایی نظیر BACnet ،M-bus ،KNX ،Modbus به تیتر پروتکل های هوشمند سازی حیاتی سیم به کارگیری می شود. انعطاف پذیری و مقرون به صرفه بودن تجهیزات و سیستم های نصب شده در ساختمان های تجاری استدلال حیاتی مهمی است. تصور نمایید در اتاق کنفرانس با لمس یک دکمه می توانید یک سری عملکردهای متفاوت و جداگانه را برای مهیا سازی فضای اتاق جهت ارائه سمینار، فعال و اجرا نمایید. برای افراد بسیاری، سیستم روشنایی هوشمند جذاب‌ترین قابلیت به جهت هوشمندسازی خانه است. در منزل هوشمند می‌توان به‌راحتی فشار دادن دکمه‌ای بر روی اپلیکیشن، چراغ‌های اتاق یا این که اثاثیه برقی را خاموش و روشن کرد یا نور چراغ‌ها را ناچیز و مضاعف کرد.

  • شاید خاموش و پر‌نور نمودن چراغ های منزل به یاری ریموت کنترلی عمل جالبی باشد.
  • اگر سیستم روشنایی منزل شما هوشمندسازی شده باشد، در صورتی که به آن ها نیاز ندارید و یا این که در گروه حضور ندارید، چراغ ها و لامپ ها به شکل اتوماتیک خاموش می شوند.
  • بسیار راحت، کاربردی و به لهجه پارسی همین امکان را برای شما مهیا می کند که حیاتی امداد سناریو‌های متفاوت مانند اکران سفر، اکران خواب و … تجربه یک زندگی ریلکس ملازم حیاتی آرامش و آسایش را داشته‌باشید.
  • اما دارای جایگزین نمودن کلیدهای چند پل همگی همین مشکلات به راحتی حل می‌شود.
  • به تیتر مثال، یک سنسور نور متصل به آن یک سیگنال می دهد (وقتی هوا بدون‌نور می شود).

در منزل هوشمند می توانید در هرکجای جهان که باشید، سیستم روشنایی، امنیتی، سرمایش و گرمایش و … را کنترل کنید. چنانچه شما قصد ورود به بازارکار پر رقابت هوشمندسازی دارید، به نقل از وبسایت خبرگذاری قبل از هرچیزی باید اطلاعات و دانش خود را در همین حوزه ارتقا دهید. چراغ‌های هوشمند یکی از مقرون به‌صرفه‌ترین و جالب‌ترین لوازم منزل هوشمند محسوب می‌شوند.
برای این که منزل خود را به خانه هوشمند مدرن تبدیل کنید بایستی بدانید که چه تجهیزاتی در خانه شما کار کشته به هوشمند شدن هستند. هوشمند نمودن این تجهیزات قدمی بلند به سوی هوشمند سازی منزل شما است. از گزاره تجهیزاتی که کار کشته به هوشمند شدن میباشند می قدرت به این مورد ها اشاره نمود. دستگاه هوشمند یا این که اسمارت دیوایس، نام هر وسیله الکترونیکی‌ هست که می‌‌تواند به سیستم منزل هوشمند شما متصل شود، حساس سایر دستگاه‌ها تعامل داشته باشد و بتواند به تنهایی تصمیماتی را اتخاذ کند. تلویزیون، اجاق گاز، سیستم‌های هشدار دهنده، زنگ‌ها، درب گاراژ و استریو، نمونه‌هایی از دستگاه‌های هوشمند هستند. اسمارت دیوایس‌ها را می‌توان به شکل جداگانه و به مرور خریداری کرد و این فرمان سبب میشود به آرامی، منزل خود را به یک خانه هوشمند تبدیل کنید.

طراحی استخر،سونا،جکوزی در شیراز

به عبارتی دیگر شما چه به صورت حضوری و چه از خط مش دور، قابلیت و امکان تسلط و در دست گرفتن منزل یا ساختمان هوشمند را دارید. خانه‌های هوشمند از نحوه سیستم مرکزی به‌همراه تجهیزات دیگری مانند گوشی هوشمند و غیره مدیر و کنترل می‌شوند. منزل هوشمند، تلفن همراه هوشمند، تلویزیون هوشمند و غیره پدیده های تقریبا جدیدی میباشند که عدم یادگیری طریق کارکرد آن ما شبه بی سوادی محسوب می شود. با دقت به سرعت رشد بالای تکنولوژی نیاز می باشد همراه خود را در معرض تدریس های مداوم بگزاریم. ما نیز بنا به رسالت خویش در همین مسیر مهم ارائه تدریس های کاربردی و قابل فهم عموم یار شما خوا هیم بود. در همین مقاله کارایی شده هست که به بررسی جامع و کامل هوشمند سازی ساختمان اهمیت زبانی بی آلایش بپردازیم.
اگر پریز الکتریسیته خانه شما در شرایط بدی قرار گرفته و دسترسی به آن طاقت فرسا است، می توانید یک پریز هوشمند به آن متصل کنید و مدام آن را از رویه بدور کنترل کنید. به کمک یک لامپ و سنسور هوشمند می توانید سیستم روشنایی خویش را به گونه ای تنظیم نمایید که در شکل ورود شخص به خانه، یکی از از سیستم صوتی هوشمند لامپ های خاص واضح شود. پیش از این، ما در زندگی روزانه حساس ساعت های زنگ دار، ریموت کنترل ها و … عمل کرده ایم. همچنین بعدها منزل و ابزارهایی که می خواهید از روش بدور دسترسی و در دست گرفتن به آنها داشته باشید در انتخاب هزینه گزینه نیاز برای راه اندازی سیستم منزل هوشمند موثر میباشد.
این سوال به ظواهر ساده، بسته به این که از چه کسی بپرسید، پاسخ های مختلفی دارد. به طور خلاصه، «اسمارت هوم» خانه‌ای است مجهز به مجموعه‌ای از دستگاه‌ها که وظایفی را که معمولا توسط انسان انجام میگردد خودکار می‌کنند. بعضا در ساختار تعبیه شده اند و بعضا بعداً طولانی تر می شوند و صاحبان خانه آن‌ها را دارای برنامه ها، دستورات صوتی، اتوماسیون یا حیاتی به کار گیری از هوش تصنعی عمل می کنند. کل تجهیزات هوشمند سازی لوکسین به صورت بی‌سیم امر می‌پذیرند و در هرمرحله‌ای از ایجاد می‌توان از آن‌ها استفاده کرد.
دسته‌بندی نشده
یکی از آنها با اسم زندگی شبکه‌ای حساس “دستگاه‌های سکونت خصوصی” است؛ که می‌توانند در شهر جابه‌جا شوند؛ و مردمان را از دست رفت و آمدهای کاری خسته‌کننده سهل وآسان کنند. Jupiter Research پیش‌بینی می‌نماید که تا سال ۲۰۲۰ از هر ۱۰ منزل یک عدد اساسی “ربات‌های خانه‌دار” خواهد بود؛ که همین عدد در سال گذشته ۱ در ۲۵ بود. اینها شامل ربات‌های اجتماعی نظیر Jibo و ربات تازه LG به نام CLOi خواهند بود که کارهای خدماتی، خرید و حمل نمودن اجناس را انجام می‌دهند؛ و همچنین ربات‌های مربوط به مسائل بهداشتی را هم نمی‌توان نادیده گرفت. به ادله افزایش راندمان آپارتمان هوشمند، این دستور می‌تواند در واقع به توسعه و گسترش مسکن ارزان‌قیمت کمک کند. آپارتمان‌های هوشمند هزینه ساخت و حفظ ساختمان‌ها را کمتر می‌دهند و بازار مسکن مقرون‌به‌صرفه را جذاب‌تر و سودآورتر می‌کنند. آبپاش در باغ – گاهی اوقات، مهم برنامه های هنگامی شلوغ، می توانید فراموش کنید یا نتوانید باغ ظریف خود را آب پاشی کنید.

حتما بخوانید:
اسباب بازی⭐️قیمت و خرید اسباب بازی جدید 2022 تنوع بینظیر با کیفیت

آخرین نظرات خوانندگان

کنترل از رویه بدور یک عدد از امکاناتی هست که سیستم روشنایی هر منزل به آن نیاز دارد. علاوه بر این، کارکرد آسان همین دستگاه، آنرا قابل استعمال به جهت همه ی افراد نموده هست و می توان از آن در هر حوزه ای استفاده نمود. تنظیمات همین دستگاه بسیار معمولی می باشد و از طرز اس ام اس می اقتدار مراد های خویش را بر بر روی دستگاه در دست گرفتن از منش به دور خانه هوشمند تعریف و تمجید و برنامه ریزی کرد. چنانچه می خواهید از مزایای خانه هوشمند خویش بهره مند شوید، سیم کشی خانه هوشمند سرمایه گذاری مهربانی است. بها نخستین می تواند قابل دقت باشد، ولی مزایای آن بیشتر از هزینه ها است، به خصوص درصورتیکه در حالا سیم کشی هوشمند یک منزل تازه و اجتناب از هزینه مازاد باز کردن دیوارها هستید. قبل از ارائه نکاتی در گزینه طریق سیم کشی منزل هوشمند، بیایید ببینیم کدام اسباب و اثاث هوشمند نخست به سیم کشی نیاز دارند.
همچنین می توانید مهم بردن دوربین هوشمند به منزل خود، خانه خود را پایین نظر بگیرید و در رخ پیدایش وضعیت احتمالی از قبل مداخله کنید. تولید کننده اهل ایران تجهیزات هوشمندسازی ساختمان بر پایه internet شی ءها است. یک منزل هوشمند امنیت ساکنین را بالا می‌برد و اهمیت کارگزاری انواع سنسور امنیتی می‌توانید با تصور ریلکس به سفر بروید. لامپ هوشمند علاوه بر کنترل‌ کردن آن از رویه دور، می‌تواند تعداد اشخاص در اتاق یا رفت و آمد‌ها را تشخیص بدهد و بر پایه آن میزان نور را قلیل و بسیار کند. همینطور همین لامپ‌ها نور را بر شالوده هنگامی از روز که در آن هستیم تنظیم می‌کنند.
در نمایشگاه آخر فناوری CES 2018 ، ابتکار عمل های منزل محور شامل وسایل حمام حساس کنترل صدا و سیستم های امنیتی تعبیه شده در الکسا بودند ، در حالی که بیش از 40٪ از آمریکایی ها نوعی فناوری خانه هوشمند را در پیش گرفته اند. همین که کدام قسمت از منزل خود را به این تکنولوژی مجهز نمایید بستگی به شما دارد. در صورتی که در حوزه هوشمندسازی منزل خویش نیاز به اخذ مشاوره دارید. همچنین در صورتی که سوالی دارید اهمیت ما در بخش نظرات در دربین بگذارید. خانه‌های هوشمند را می‌توان از نحوه سیستم‌های بی‌سیم یا سیم‌دار راه‌اندازی کرد.

· سیستم امنیتی وحفاظتی هوشمند

در کنار این موارد، سیستم‌هایی در خانه‌های هوشمند تعبیه میشوند که همگی کارها اعم از روشنایی، سیستم تهویه، سرمایشی و گرمایشی و غیره به صورت از پیش برنامه ریزی شده یا از روش صوت کنترل می‌شوند. در ادامه برای شما تفسیر خوا‌هیم بخشید که چطور خانه هوشمند بسازیم و چنین خانه‌ای شامل چه خدمات، تجهیزات و امکاناتی میباشد و در اصل طریق عملکرد همین گونه خانه‌ها به چه صورت است. نرم‌افزارهای گوشی به عضو همین اجازه را میدهد تا در هر وقتی در اختیار گرفتن محفظه را به دست بگیرند. مانند خاموش نمودن چراغ‌های خارج منزل و یا این که گشوده نمودن درب گاراژ به جهت همسایه.
پردازنده مرکزی بر پایه توان و بضاعت و توان پردازش اطلاعات و قابلیت و امکان های ایجاد ارتباط در میان اجزای متفاوت سکو بندی می‌شوند. روشنایی هوشمند امکان در دست گرفتن خودکار یا این که از خط مش بدور تجهیزات را به روشنایی همگانی طولانی تر می کند. قابلیت و امکان های خاموش و پر‌نور شدن، دیم شدن، تغییر‌و تحول رنگ نور و امکان نمایش پذیری را فراهم می آورد. ابتدایی ترین تراز هوشمند سازی در ساختمان، کنترل روشنایی روش پله می باشد. او‌لین تراز هوشمند سازی استعمال از دکمه تبدیل و ساخت قابلیت در دست گرفتن از دو نقطه گوناگون می باشد.

سیستم اینترکام (آیفون چهره یی هوشمند)

به گویش ساده، پروتکل خانه هوشمند، قابلیت و امکان ارتباط در میان دستگاه ها را مقدور می سازد. پروتکل خانه هوشمند شبیه به یک زبان میباشد و می قدرت مهم استفاده از آن امکانی را مهیا نمود تا دستگاه ها اهمیت یکدیگر همگام سازی شوند. مهم استفاده از پروتکل های خانه هوشمند، دستگاه هایی مانند چراغ های هوشمند، سنسورها، سوئیچ های هوشمند و دوربین های امنیتی بطور یکپارچه اصلی یکدیگر تعامل خواهند داشت و می توان از کارایی صحیح آن ها مطمئن بود. در نتیجه شما می توانید در منزل هوشمند خویش سناریوهای مختلفی را پیاده سازی نمایید. حیاتی داشتن یک سیستم روشنایی هوشمند شما می توانید چراغ ها را صرفا با زدن یک سوییچ بر روی تلفن ملازم یا تبلت یا این که کنترلر مرکزی، آن‌ها را خاموش و پر‌نور کنید.

حتما بخوانید:
فروشگاه اینترنتی زیربیست

استفاده ریلکس از تجهیزات هوشمند به جهت اشخاص کم توان و معلولان

با هوشمند شدن قفل در شما میتوانید از هر جای جهان از موقعیت باز و بسته بودن در خانه خود با خبر شده و ورود و خروج اشخاص به منزل شما از روش دور میسر می‌شود. همینطور دیگر دغدغه ای در خصوص جا گذاشتن کلید منزل وجود ندارد و میتوانید از محل کار به جهت کودکتان که از مدرسه رسیده می باشد در را باز کنید. به وسیله برترین تکنولوژی های روز دنیا شما میتوانید بصورت باسیم و یا بی سیم ساختمان خویش را هوشمند کنید. چنانچه ساختمان شما آماده بهره برداری می باشد و از انجام سیم کشی تازه معذور هستید میتوانید از سیستم های بیسیم به جهت انجام هوشمند سازی استفاده نمایید. در این وضعیت شما میتوانید حساس کمترین هزینه خانه هوشمند خود را داشته باشید. خانه‌های هوشمند، بینش‌هایی در مورد مصرف انرژی ارائه ارائه می کنند که می‌تواند به شما در کارآمدتر شدن انرژی و اعتنا به عامل ها اکولوژیکی یاری کند.

هوشمند سازیساختمان اصلی plc

از دیگر قابلیت و امکان های دستگاه کنترل از رویکرد دور خانه هوشمند، همین است که اساسی بیشترین امکانات می باشد و همینطور اپلیکیشن android و IOS آن به طور کامل به لهجه فارسی بوده و اهمیت امکاناتی مانند، زیبایی و سادگی منحصربه‌فرد به فرد می باشد. فرض کنید قصد دارید سوئیچ ها، دیمرها یا صفحه کلیدهای هوشمند افزایش یافته را در منزل خویش کارگزاری کنید. در همین صورت، می بایست سیم‌های خنثی در دسترس داشته باشید، زیرا همین سیم‌ها نیاز به اتصال سه سیم دارند. جعبه های اتصال عمیق به شما فضای عمل بیشتری را به جهت قرار دادن دستگاه های عمیق خیس در دیوار می دهد و سیم کشی را به جهت شما ریلکس خیس می کند.

کنترل روشنایی ساختمان هوشمند

برای افرادی که به دنبال یک سیستم تمام حساس سنسورهای درب، سنسورهای حرکتی داخلی و آژیر خطر هستند، کیت های شرکت هایی مثل SimpliSafe می توانند کل منزل شما را از نظر ورود به سیستم در اختیار گرفتن کنند. سیستم های ورودی غالبا شامل بعضا از سنسورهای در و پنجره، ردیاب حرکتی و یک هاب میباشند که حساس یک یا این که چند دستگاه بی سیم رابطه برقرار می کنند. شما می توانید سنسورهای اضافی در و پنجره را برای کل خانه تان اضافه نمایید و یک سیستم جامعی بسازید که قفل در، گشوده و بسته نمودن در گاراژ، دوربین های نظارتی داخلی و خارجی، چراغ ها، آژیر، ردیاب دود و حسگر آب را شامل شود. بسیاری از دستگاه های منزل هوشمند از گزاره محصولات Ring، Nest و شرکت های مشابه، برنامه یگانه خویش را دارا‌هستند که می توانید از روش آن ها برنامه های متعدد را در دست گرفتن کنید. سایر دستگاه ها عمومی ترند و از استانداردهای معروفی مانند Zigbee و Z-Wave که پروتکل های بی سیم بلوتوث به جهت منزل های هوشمند هستند، استعمال می کنند. تا مهم یک هاب مثل Wink و SmartThingsسامسونگ رابطه برقرار کنند و شما این دستگاه ها را به وسیله یک هاب در دست گرفتن می کنید. از تعریف “برنامه های بلندمدت” نترسید، همه چیز را یادداشت کرده و فکر کنید، حتی کارهایی که می توانید در آینده ای زیاد بدور انجام دهید. این تجربه ای می باشد که با خون بسیاری از مهندسانی که بر روی چنگک های متعدد گام نهاده اند پرداخت شده است. فروش کلید ویژه سوییچ های لمسی معمولی و هوشمند از یک تا چهار پل و در رنگ های سپید طلایی و مشکی در آیکون های متعدد و قابلیت سفارشی سازی شده کلید های لمسی بی آلایش و…

Google چطور داده‌های شما را مدیر می‌کند

هوشمندسازی علاوه بر مستاجران به مالکین هم یاری می‌نماید تا علاوه بر این‌که حیاتی این عمل قیمت خانه‌شان را بالا ببرند، عمر ساختمانشان را نیز ارتقا دهند. منزل اتوماسیون شده یا به عبارتی منزل هوشمند در‌واقع به مفهوم همکاری تکنولوژی و خدمت ها به وسیله یک کانال ارتباطی هست که میزان مرغوب بودن زندگی را برای ما بالا‌تر می‌برد و راحتی و آسایش را برای ما به همپا می‌آورد. خانه هوشمند مزیت های زیادی به جهت ساکنانش دارد که مهمترین آن‌ها پایین در اختیار گرفتن داشتن تمامی وسایل خانه و بهینه سازی مصرف انرژی و دوران می باشد. برای نمونه، زمانی در دست گرفتن کننده مرکزی منزل هوشمند بر بر روی پروتکل Wifi به تلویزیون Sony دستور می دهد که ورودی تلویزیون روی HDMI شماره ۲ قرار بگیرد، بٌرد الکترونیکی تلویزیون سونی فرمان صادر شده بر روی نتورک را انجام می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesKamagraMobil Ödeme Bozdurmarekorbetgenco bahisdeneme bonusu veren sitelerBağlama büyüsü