الیزابت هولمز باردار است و احتمالاً دادرسی کیفری علیه بنیانگذار ترانوس را به تأخیر می اندازدهولمز ، كه قرار بود شركت او انقلابی در آزمایش خون ایجاد كند و زمانی 9 میلیارد دلار ارزش داشت ، در ژوئن 2018 ، به همراه رامش “سانی” بالوانی ، مدیر عامل سابق Terranos ، به اتهام فریب فیزیکی متهم شد. در کیفرخواست ادعا شده است که آنها در یک طرح کلاهبرداری سرمایه گذاران چند میلیون دلاری و همچنین یک طرح کلاهبرداری از پزشک و بیمار شرکت کرده اند. هر یک از آنها می توانند تا 20 سال زندان داشته باشند. هر دو خود را بی گناه دانستند.

بر اساس بیانیه ای که روز جمعه در دادگاه ناحیه شمالی کالیفرنیا ارائه شد ، وکیل هولمز در 2 مارس به دولت ایالات متحده توصیه کرد که هولمز باردار است در ژوئیه 2021

در این درخواست آمده است: “طرفین دیدار کرده و توافق کرده اند که هر دو طرف اتفاق نظر دارند که با توجه به این پیشرفت ، شروع روند کار در 13 ژوئیه 2021 ، همانطور که در حال حاضر برنامه ریزی شده است ، امکان پذیر نیست”. “با توجه به بارداری متهم ، طرفین موافقت و توافق می كنند و با احترام از دادگاه درخواست می كنند كه دستور دادگاه با انتخاب اعضای هیئت منصفه در 31 آگوست 2021 آغاز شود.”

در ابتدا قرار بود این روند از تابستان گذشته آغاز شود و به دلیل همه گیری جهانی چندین بار به تعویق افتاد. در ماه سپتامبر ، یک سند دادگاه نشان داد که هولمز می تواند در طی دادگاه از یک “بیماری روانی” محافظت کند.
جلسه دادگاه علیه بالوانی قرار است در ژانویه 2022 برگزار شود.


منبع: pezeshk-khabar.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>