[ad_1]

کد ارتباطات الکترونیکی اروپا ، که از 21 دسامبر لازم الاجرا می شود ، هدف آن پرداختن به قدرت گسترده ای است که شرکت های فناوری باید از طریق ارتباطات دیجیتال خصوصی جستجو کنند. طرفداران حریم خصوصی استدلال می کنند که نمایش گسترده ایمیل ها و برنامه های پیام رسانی که به دنبال پورنوگرافی کودکان هستند ، حقوق اروپاییان را نقض می کند.

اما منتقدان می گویند حفظ حریم خصوصی کودکان را در معرض خطر قرار می دهد.

“ما [need to] از حریم خصوصی این کودکان محافظت کنید “،” كوچر ، بنیانگذار Thorn ، یك سازمان غیرانتفاعی كه با تمركز بر فناوری اینترنت با قاچاق انسان و استثمار جنسی كودكان مبارزه می كند ، گفت. ” آنها با سو abuse استفاده خود موافق نبودند. به صورت آنلاین به اشتراک گذاشته می شوند … حریم خصوصی آنها نیز مهم است. “

کوچر از قانون موقت پیشنهادی ایلوا یوهانسون ، کمیسیونر امور داخلی اتحادیه اروپا حمایت کرد که به موجب آن شرکت های فناوری از کدی که به آنها اجازه می دهد ردیابی سو abuse استفاده جنسی کودکان را به صورت آنلاین معاف کنند ، معاف است. این قانون که توسط جوهانسون پیشنهاد شده است ، روز دوشنبه در بروکسل رأی خواهد گرفت.

غول های فناوری در حال حاضر به طور معمول نرم افزاری را منتشر می کنند که سیستم عامل آنها را برای تصاویر پورنوگرافیک و فیلم های مربوط به کودکان اسکن می کند.

کوتچر به سی ان ان بیزینس گفت: “برخی از این بچه ها بچه های کوچک هستند ، حتی بچه های کوچک مانند نوزادان.” “اینها سرنخ های حیاتی است که به ما کمک می کند این کودکان را شناسایی کرده و آنها را به ایمنی ببریم. اگر این قانون موقت اتفاق نیفتد ، این سرنخ ها از بین رفته اند. آنها در تاریکی هستند.

براساس بنیاد دیده بان اینترنت ، سال گذشته ، تقریباً 90٪ از URL های شناخته شده حاوی مطالب سو abuse استفاده جنسی کودکان در اروپا میزبانی شده است. در همان سال ، مرکز ملی کودکان مفقود و صادر شده ایالات متحده اعلام کرد که نزدیک به 17 میلیون پیوند به محتوای کودک آزاری از شرکت های فناوری دریافت کرده است.

“قانون من موقتی است ، فقط برای اطمینان [the] یوهانسون گفت: “افشای داوطلبانه سو abuse استفاده جنسی از کودکان که امروز اتفاق می افتد متوقف نخواهد شد.”[Without it, it’s] گویی ما چراغ ها را خاموش می کنیم و اجازه می دهیم تا کودکان و جنایتکاران ادامه دهند [in] تاریکی. “

این پیشنهاد جوهانسون مورد حمایت نهادهای اجرای قانون در سراسر جهان قرار گرفته است. بازرس تیموتی زامیت از پلیس مالت ، رئیس گروه کار جرایم رایانه ای اتحادیه اروپا ، گفت: . “

در سالهای اخیر ، اتحادیه اروپا خواستار محافظت بیشتر از داده های شخصی شده است. در سال 2018 ، آیین نامه عمومی حفاظت از داده ها (GDPR) به اجرا درآمد و شرکت ها را مجبور کرد تا از ایمن بودن روش جمع آوری ، پردازش و ذخیره داده ها اطمینان حاصل کنند.
مسترکارت در حال تحقیق در مورد Pornhub به اتهامات کودک آزاری است

کد ارتباطات الکترونیکی اروپا در قوانین مخابراتی اروپا تجدید نظر می کند ، اما برخی از حمایت های مشتری را نیز شامل می شود.

پاتریک بریر ، نماینده آلمان گفت: “تحقیق و جستجوی بی رویه محتوای مکاتبات دیجیتالی همه مانند این است که اداره پست به راحتی تمام نامه های ما را باز می کند تا بررسی کند آیا چیزی ممنوع در آنها واقعاً غیر قابل تصور است.”

بریر که از پارلمان اروپا خواست رد قانون موقت پیشنهادی یوهانسون را بپذیرد ، گفت که فکر می کند بهتر از انجام عملیات غربالگری گسترده ، “انجام تحقیقات هدفمند علیه مظنونان” در چنین سیستم عامل هایی باشد.

کمیسیون اروپا قوانینی جداگانه برای مقابله با سو abuse استفاده جنسی از کودکان در سه ماهه دوم سال 2021 پیشنهاد خواهد کرد. قانون موقت پیشنهادی جوهانسون تا آنلاین شدن این قانون اعمال خواهد شد.

[ad_2]

منبع: pezeshk-khabar.ir

ایندکسر