اشتراک پیشگام اسکوتر پرنده. اکنون در مالکیت عمومی است.Bird با شرکت خرید ویژه Switchback II Corporation ادغام می شود ، كه راه اندازی آن را 2.3 میلیارد دلار تخمین می زند. پس از ادغام ، شرکت تا 428 میلیون دلار پول نقد برای تأمین اعتبار عملیات و رشد در اختیار خواهد داشت.

این شرکت ها روز چهارشنبه این معامله را اعلام کردند و گفتند که آنها نیاز به تأیید سهامداران Switchback دارند و باید سایر شرایط بسته شدن را نیز داشته باشند ، که این شرکت ها در یک انتشار خبری طبیعی توصیف کردند.
شرکت های خرید هدف ویژه (SPAC) در سال گذشته به طور فزاینده ای محبوب شده اند زیرا آنها راهی سریعتر از روند اولیه عرضه عمومی دارند. SPAC ذکر شده در ایالات متحده در سه ماه اول سال 2021 بیش از کل سال 2020 سرمایه جمع کرده است.

Bird ابتدا اسکوترهای برقی را به بازار عرضه کرد که می توان آنها را از طریق برنامه ای در سانتا مونیکا ، کالیفرنیا ، در سپتامبر 2017 اجاره کرد. اسکوترها محبوب و بحث برانگیز شدند زیرا این شرکت در سال 2018 به سرعت در ایالات متحده و جهان گسترش یافت.

موسس تراویس وندر زندن ، مدیر عامل سابق Uber و Lyft ، محصول خود را “Rideshare 2.0” توصیف کرد. صنعت سنتی سواری به دلیل افزایش ازدحام و آلودگی در مناطق شهری مورد انتقاد قرار گرفته است.

محبوبیت اشتراک اسکوتر باعث ایجاد انگیزه در ساخت خطوط دوچرخه سواری و در نظر گرفتن چگونگی دیدار با گزینه های سازگار با محیط زیست برای اتومبیل ها در هسته های متراکم شهر می شود. با این حال ، پرنده و رقبای آن نیز به دلیل خطرناک بودن برای اسکوترهایشان ، که پیاده روها را غرق می کنند ، مورد انتقاد قرار گرفته اند ، زیرا به سرعت گسترش می یابند به گونه ای که گاهی اوقات بی نظم است و همیشه از برکت دولت های محلی برخوردار نیست.
اما امسال ، پرنده به عنوان بخشی از برنامه اسکوتر نیویورک انتخاب شد که تابستان امسال از شرق برانکس آغاز می شود و شامل ساخت خطوط جدید دوچرخه سواری است. بسیاری از صنایع معتقدند که این شهر با توجه به اندازه و تراکم آن بهترین بازار ایالات متحده خواهد بود.
برد گفت این شهر به بیش از 200 شهر در سراسر جهان گسترش یافته و بیش از 95 میلیون سفر داشته است. پرنده همچنین فروش اسکوترهای خود را مستقیماً به مشتریان و همچنین از طریق Target.com آغاز کرد.
اما Bird ، مانند اکثر شرکت های حمل و نقل ، در هنگام شیوع بیماری سوگیری همه گیر Covid-19 با مشکل روبرو شد. Bird در مارس 2020 صدها نفر از کارمندان خود را با تماس با Zoom که مدیر عامل شرکت بعداً تراویس واندرزاندن تماس گرفت ، اخراج کرد شرح داده شده به عنوان “ایده آل نیست”.

بر اساس داده های Second Measure ، شرکتی که داده های مربوط به خریدهای مصرف کننده را تجزیه و تحلیل می کند ، فروش آن در ایالات متحده در سه ماه اول 2021 هنوز در حال بررسی عملکرد آن در سه ماه اول 2019 است.

در حالی که Bird پیشگام اشتراک اسکوتر بود ، او با رقابت سختی از سوی استارتاپ های دیگری مانند Lime روبرو شد ، وی گفت که بیش از 200 میلیون سفر داشته است ، بیش از دو برابر اندازه Bird ، و ارتباط نزدیک با Uber داشته است. Lyft خدمات اشتراک اسکوتر خود را اداره می کند ، اما کوچک شده است. فورد شرکت اشتراکی روروک مخصوص بچه ها Spin را اداره می کند.

صنعت اسکوتر از قبل قبل از همه گیری همه گیر با مشکلات سودآوری دست و پنجه نرم می کند. طیور و سایر شرکت های اسکوتر در ابتدا از سخت افزار درجه مصرفی استفاده می کردند که برای فرسودگی طراحی نشده بود ، در هوای نامساعد بیرون می ماند و بعضی روزها توسط نیم دوجین مختلف سوار می شد. در بعضی موارد ، اسکوترها فقط چند هفته یا چند ماه دوام آوردند. خرابکاری و سرقت نیز یک چالش است ، زیرا اسکوترها معمولاً در هر چیزی قفل نمی شوند.

حتما بخوانید:
۲۵ مدل کفش اسپرت دخترانه؛ از مدلهای ساقدار تا کتانی
منبع: pezeshk-khabar.ir

دیدگاهتان را بنویسید