آیا واجد شرایط برنامه تخفیف آنلاین اضطراری FCC هستید؟ در اینجا چگونگی کشف این موضوع آمده است


این برنامه تا 50 دلار در ماه یا 75 دلار در زمین قبیله ای برای خدمات باند پهن به خانوارهای کم درآمد تخفیف می دهد. همچنین شامل یک بار تخفیف حداکثر 100 دلاری برای لپ تاپ ، دسکتاپ یا تبلت خریداری شده از فروشنده های خاص است هنوز مشخص نشده اند ، اما احتمالاً شامل اپراتورهای بزرگ شبکه بی سیم نیز می شوند.

در یک نظرسنجی ماه آوریل توسط Pew Research در میان والدین آمریکایی کودکانی که از راه دور به مدرسه می روند ، 36٪ از پاسخ دهندگان کم درآمد اظهار داشتند که بعید است فرزندان آنها بتوانند مدرسه را به پایان برسانند زیرا در خانه از اتصال اینترنتی برخوردار نیستند. در همان مطالعه ، 43 درصد والدین کم درآمد اظهار داشتند که فرزندان آنها بسیار زیاد یا تا حدودی مجبور هستند با تلفن های همراه خود به مدرسه بروند.
چگونه جو بایدن با گسترش دسترسی به اینترنت می تواند بهبود اقتصادی را تحریک کند
جسیکا روزنوسل ، سرپرست سرپرست FCC ماه گذشته در بیانیه ای گفت: “این برنامه ای است که به افراد در معرض قطع دیجیتال کمک می کند.” “این به کسانی که با یک لپ تاپ در خارج از کتابخانه معطل می شوند فقط برای دریافت سیگنال بی سیم آموزش از راه دور کمک می کند. به کسانی که مایل هستند تصمیم بگیرند که آیا قبض باند پهن را پرداخت می کنند یا اجاره خانه را می پردازند یا کالاهای خواربار خریداری می کنند ، کمک خواهد کرد. خوب است.”

انتظار می رود ثبت نام کاربر ماه آینده آغاز شود. در اینجا نحوه فهمیدن شرایط واجد شرایط بودن آورده شده است.

حتما بخوانید:
اگر از این شکلک استفاده کنید ، Gen Z شما را پیر می نامد

چه کسی صلاحیت دارد؟

خانوارهایی که حداقل یک عضو واجد شرایط برنامه پشتیبانی ارتباطی Lifeline موجود در FCC هستند ، مجاز به جبران خسارت اضطراری خواهند بود. Lifeline به آمریکایی های کم درآمد ، از جمله کسانی که مزایای Medicaid و برنامه کمک تغذیه ای تکمیلی (SNAP) دریافت می کنند ، خدمت می کند.

خانوارهایی که فرزندان آنها تحت برنامه رایگان ناهار مدرسه یا برنامه صبحانه مدرسه در طول سال تحصیلی فعلی یا قبلی مزایایی دریافت می کنند ، همچنین دریافت کنندگان فدرال Pell Grant نیز واجد شرایط خواهند بود.

خانوارهایی که آسیب دیده اند اگر کل درآمد خانوار آنها برای سال قبل کاهش یافته باشد ، از دست دادن قابل توجه درآمد از 29 فوریه 2020 واجد شرایط خواهد بود کمتر از 99،000 دلار برای پرونده های تک پرونده و 198،000 $ برای پرونده های مشترک. FCC همچنین به خانوارهایی که دارای شرایط واجد شرایط بودن برای یک برنامه تخفیف کم درآمد دیگر یا Covid-19 از یک ارائه دهنده شرکت کننده هستند ، مزایایی را ارائه می دهد.

چگونه کار خواهد کرد؟

FCC هنوز جزئیات نهایی این برنامه را شامل می شود ، از جمله ارائه دهندگان شرکت کننده و تاریخ شروع دقیق. اما او برخی از اطلاعات را در مورد چگونگی عملکرد به اشتراک گذاشت.

کمیسیون می گوید ، بسیاری از اپراتورهای باند پهن می توانند واجد شرایط ارائه خدمات تحت این برنامه باشند ، صرف نظر از اینکه در برنامه Lifeline موجود شرکت کنند. این می تواند راه را برای شرکت های اینترنتی بیشتر در سراسر کشور باز کند برای شرکت در برنامه اضطراری

حتما بخوانید:
اپل با افزایش فشار ضد انحصار هزینه های App Store را کاهش می دهد

بازپرداخت ارائه دهندگان شرکت کننده از طریق برنامه برای ارائه خدمات یا دستگاههای باند پهن به خانوارهای کم درآمد بازپرداخت می شود. FCC در حال راه اندازی سیستم های مورد نیاز برای مشارکت تامین کننده است.

پس از شروع ثبت نام ، خانوارهای واجد شرایط می توانند به طور مستقیم با ارائه دهندگان باند پهن مشارکت کننده یا با شرکت جهانی خدمات اداری ، یک سازمان غیر انتفاعی تعیین شده توسط FCC برای مدیریت بودجه باند پهن ، در این برنامه ثبت نام کنند.


منبع: pezeshk-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followershtml nullednulled themesMobil Ödeme NakitMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme