آمازون در یک دادخواست پارلر را مورد اصابت قرار داده و سپر مسئولیت بیگ تک را استناد می کند


AWS ادعا می کند که این پارلر است ، نه آمازون (AMZN)که شرایط قرارداد وی را نقض می کند و اینکه حذف پارلر از سیستم میزبانی AWS “آخرین چاره” است.

آمازون می نویسد: “این مورد عدم تمایل و ناتوانی پارلر در حذف سرورهای عمومی سرویس های وب آمازون (” AWS) است که امنیت عمومی را به خطر می اندازد “، آمازون می نویسد:” با تحریک و برنامه ریزی برای تجاوز ، شکنجه و قتل برخی از مقامات دولتی. و شهروندان خصوصی. “

در حال حاضر ، پارلر ممکن است آنجا نباشد.  این امر باعث توقف درخواست های خشونت آنلاین نمی شود

این پاسخ بیش از ده نمونه را برجسته می کند که آمازون گفته است گزارش آن را به پارلر گزارش داده است ، از جمله خواستار جنگ داخلی و مرگ قانونگذاران دموکرات. مدیران عامل یک شرکت فناوری ، از جمله جف بزوس ، مارک زاکربرگ و جک دورسی ؛ اعضای لیگ های ورزشی حرفه ای ؛ وزیر اسبق حمل و نقل الین چائو ؛ و اداره پلیس کاپیتول ایالات متحده ، از جمله

پارلر بلافاصله به درخواست نظر پاسخ نداد.

آمازون مداخله در روابط پارلر با مشتریان خود را رد کرده و ادعا می کند که ادعاهای ضد انحصاری پارلر آستانه اساسی لازم برای درخواست قانون شرمن را برآورده نمی کند. پارلر ادعا کرده بود که آمازون در یک توطئه برای حذف یک رقیب از بازار دست داشته است. آمازون گفت که دادخواست پارلر نتوانست بازار مربوطه را مشخص کند یا چگونگی آسیب رساندن به رقابت را نشان دهد.

آمازون همچنین به بخش 230 ، قانونی که توسط رئیس جمهور دونالد ترامپ به شدت مورد انتقاد قرار گرفته و به سیستم عامل های فناوری برای تلاش آنها برای تعدیل مطالب مصونیت می بخشد ، متکی است.

در این گزارش آمده است: “این دقیقاً همان کاری است که AWS در اینجا انجام داده است: دسترسی به محتوایی را که” بسیار خشونت آمیز “و” آزار و اذیت “می داند ، از بین برد.

به این ترتیب ، دادرسی می تواند به یک آزمون عالی از قانون تبدیل شود ، که مورد بررسی هم دموکرات ها و هم جمهوری خواهان است.


منبع: pezeshk-khabar.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>