آزمون آیین نامه رانندگی اصلی 1400 [نمونه سوالات آیین نامه] آنلاین

هنرجوی گرامی تابلو زیر بیانگر چیست؟ جزو تابلو های انتظامی و به معنی سبقت برای کامیون ممنوع می باشد . آیا رانندگان وسایل نقلیه امدادی در هنگام ماموریت مجاز به عبور از محل ممنوع می باشند؟ آزادراههای شهری و بین شهری ممنوع است. هنگام ثبت نام در این آموزشگاهها، زمان برگزاری آزمونهای مختلف که شامل آزمونهای آیین نامه و شهری هستند به شما اطلاع داده میشود. زیرا سوالات شامل چندین دسته هستند، به همین ترتیب سوالات هیچ یک از افراد حاضر در سالن با یکدیگر یکسان نیست. با مطالعه این سوالات گواهینامه رانندگی در دستان شما خواهد بود.نمونه سوالات آیین نامه راهنمایی و رانندگی را به صورت رایگان (بخشی از سوالات )برای کاربران عزیز سایت قرار دادیم.این سوالات از پلیس راهور ناجا تهیه شده و قبولی شما را در آزمون آیین نامه اصلی تضمین میکند.فرمت سوالات PDF بوده و شامل بیست آزمون می باشد که ما سه آزمون را برای شما عزیزان برای مطالعه قرار میدهیم. هنرجوی گرامی در تقاطع زیر حق تقدم را مشخص کنید؟

گواهی نامه رانندگی
همانطور که در قسمت بالا در مورد کتابچه سوالات آیین نامه راهنمایی و رانندگی سال ۹۸ توضیح داده شد ملاحظه نمودید که کتابچه فوق جامع ترین و کامل ترین و برای اولین بار در سطح کشور با بیشتر تست های آزمون آیین نامه راهنمایی و رانندگی برای تمامی فصول طراحی و نشر پیدا کرده تا هنر جویان گرامی با مطالعه آن یک گام از رقبای خود پیشی بگیرند. نمونه سوالات ایین نامه راهنمایی رانندگی کاربران گرامی محتوای این فایل نمونه سوالات آیین نامه راهنمایی و رانندگی سال 96 (آزمون اصلی و مقدماتی) می باشد. اگر در دانلود و دریافت فایل ها بصورت اینترنتی مشکل دارید میتوانید در تلگرام یا واتساپ آنها را دریافت کنید. اگر چنانچه دنبال دانلود رایگان کتاب آیین نامه راهنمایی و رانندگی هستید شما با دریافت نسخه پی دی اف کتاب آیین نامه راهنمایی و رانندگی می توانید کتاب آیین نامه رانندگی را در گوشی همراه ،تبلت ،کامپیوتر و… توصیه ما این است که برای موفقیت در این آزمون ابتدا تمام آیین نامه را به دقت مطالعه کنید و بعد تمرکز خود را بر روی آزمونها و نمونه سوالات آزمون بگذارید. از این رو داشتن و تهیه نمونه سوالات ایین نامه اصلی 99 می توانید برای شما مفید فایده باشد.

حتما بخوانید:
SMIC: ایالات متحده بهترین سازنده تراشه در چین را از استفاده از فناوری آمریکایی منع می کند

آزمون آیین نامه اما زمان امتحان اصلی آیین نامه رانندگی بستگی به نوبت دهی آموزشگاهها در هفته دارد که در آن برای قبولی باید نمره ۲۶ از ۳۰ را در مدت سی دقیقه کسب نمایید. از بهترین کارهایی که هر داوطلب دریافت گواهینامه اصلی برای آماده شدن میتواند انجام دهد این است که سعی کند نمونه سوالات آیین نامه را دریافت و به آن پاسخ دهد. پایان آزمون پاسخنامه سوالات با کلیک کردن روی گزینه نمایش سوالات در کارنامه در اختیار شما عزیزان خواهد بود. 1- فن الکتریکی بعد از خاموش کردن موتور تا زمان خاموش شدن موتور به کار خود ازمون ایین نامه فنی اصلی ادامه می دهد. برای پارک کردن در کنار خیابان، حق تقدم با وسیله ای است که… 10. در محل توقف ( پارک ) کنار خیابان حق تقدم با وسیله ای است که … نشان دهنده وجود موانع در راهها می باشند و باید به نحوی کشیده شوند که ترافیک را از کنار مانع عبور دهند.

آزمون گواهینامه زانندگی
بسیاری از افراد این ادعا را باور نمیکنند اما ما به شما تضمین میدهیم در صورتی که تمامی مجموعه سوالاتی که اختیارتان میگذاریم را بررسی کنید به نحوی که روی هر کدام از سوالات فکر کنید و جواب منطقی که به ذهنتان میرسد را جواب دهید. با سوالات پر تکرار یک هفته پیش از آزمون آیین نامه رانندگی تمرین کنید و پی به استباهات خود ببرید، در نهایت آنها را اصلاح کرده و آنقدر سوالاتی که آنها را پاسخ غلط داده­اید را تکرار کنید تا ملکه ذهنتان شود. در پایین تعدادی از سوالات تستی آیین نامه مقدماتی را همراه با جواب برای شما آورده­ایم. هنرجوی شما میتوانید: کتاب آیین نامه راهنمایی و رانندگی پایه دوم را از طریق لینک زیر به صورت کاملا رایگان دریافت کنید. هنرجوی شما میتوانید: کتاب آیین نامه راهنمایی و رانندگی پایه سوم را از طریق لینک زیر به صورت کاملا رایگان دریافت کنید. سایت طراح سوال اقدام به نشر کتابچه سوالات آزمون آیین نامه اصلی رانندگی سال ۹۸ با کلی تغییرات و برای اولین بار در کشور نموده که مطابق با کتاب آموزش رانندگی ( ویژه متقاضیان پایه سوم ) بوده که دارای بیش از ۲۵۰۰ نمونه سوال آیین نامه اصلی و نمونه سوال فنی و جزوه در کشور بوده که با مطالعه و زدن تست های کتابچه نمونه سوالات آزمون آیین نامه اصلی رانندگی دیگر نیازی به خواندن و خرید هیچ گونه کتابی ندارید.

حتما بخوانید:
انواع لباس بچگانه دخترانه و پسرانه و